15.11.2013. 12:40
Kontinentālās hokeja līgas (KHL) šodienas pirmajā mačā čempionāta otrā vājākā komanda Habarovskas "Amur" savā laukumā apspēlēja spēcīgo Kazaņas "Ak Bars" (6:3), sarūpējot Austrumu konferences līdervienībai otro zaudējumu pēc kārtas.

Pirmā perioda trešajā minūtē vadību pārņēma augstie viesi no Kazaņas. Pēc sešām minūtēm mājinieki panāca izlīdzinājumu un turpinājumā darbojās apņēmīgāk, gūstot vēl divus vārtus - 3:1 pēc pirmajām divdesmit minūtēm. Otrajā periodā kazaņieši vairs nepieļāva pretinieku dominēšanu, līdzvērtīgā cīņā starpība tika samazināta līdz minimumam (3:2).

Noslēguma trešdaļā viesi centās atspēlēties, tomēr savas iespējas labāk izmantoja habarovskieši, kuri 48. minūtē iemeta divas ripas un panāca necerēti komfortablu pārsvaru (5:2). Pēc tam "Ak Bars" pamatīgi spieda, tomēr vairāk par vieniem vārtiem nespēja gūt. Mača pēdējā minūtē lielo favorītu apkaunojumam treknu punktu pielika "Amur" raidījums tukšos vārtos (6:3). Līdz šim "Ak Bars" varēja lepoties ar labāko vārtu drošību līgā, tomēr šodien it kā vājie habarovskieši pretinieku cietoksnī iemeta 6 ripas!

Kā jau ziņots, savā Tālo Austrumu tūrē Tatarstānas galvaspilsētas klubs trešdien zaudēja arī Vladivostokas "Admiral" vienībai (2:3).

Informācija tiks papildināta ar citām spēlēm.

Izmantotie resursi:khl.ru

Latvijas Izpletņlēkšanas Federācija Lienes 1-17, Rīga, LV-1009