12.01.2014. 16:38
Latvijas hokeja aizsargs Ričards Birziņš pievienojies Itālijas augstākās līgas klubam "Sportivi Ghiaccio Cortina", ziņo itāļu komandas oficiālais Twitter konts.

24 gadus vecais aizsargs Ričards Birziņš sezonas pirmo pusi aizvadīja Norvēģijas klubā "Vikings", kurā 20 spēlēs guva 16 punktus (2+14). Lai arī līgums ar komandu bija noslēgts līdz sezonas beigām, Birziņš šobrīd pievienojies "SG Cortina" komandai, kura šobrīd atrodas piektajā vietā A sērijas astoņu komandu konkurencē.

Birziņš vasarā mēģināja iekļūt KHL kluba Rīgas "Dinamo" sastāvā, taču treniņnometnes laikā tika atskaitīts no sastāva. Iepriekšējās divas sezonas viņš aizvadīja "Liepājas Metalurga" sastāvā, to laikā 95 spēlēs gūstot 40 punktus (6+34).

Birziņš līdz ar to kļūst par ceturto Latvijas pārstāvi, kas šosezon pierakstījies Itālijas hokeja līgā - vakar tika paziņots par Māra Jasa pievienošanos "HC Valpellice", bet jau kopš oktobra "FHC Fassa" rindās spēlē 22 gadus vecais aizsargs Mārtiņš Jakovļevs, kā arī sezonas ievadā tā sastāvā bija meklējams arī Ņikita Koļesņikovs.

Izmantotie resursi:SG Cortina (HockeyCortina) on TwitterKlubs 4, vingrošanas un veselības nodaļa K.Barona 117, Rīga, LV-1012
Ginijatuļina Elvīra Ginijatuļina ElvīraMākslas vingrošana, Spēka Triscīņa, Fitness, Bodibildings, Pilates, Ārstnieciskā vingrošana
FTA
Reģistrēties