03.02.2018. 16:55

Uz pirmās ceturtdaļas nokdaunu (12:20) mājinieki otrajā atbildēja ar ko līdzīgu (22:11), un puslaika pārtraukumā komandas devās pie līdzīga rezultāta - 34:31 par labu ventspilniekiem. Uz trešo ceturksni ievērojami pieredzējušākie gulbenieši iznāca ar pareizo attieksmi, kas arī tika apliecināts laukumā. Iegūstot solīdu pārsvaru, kas vienubrīd sasniedza arī 16 punktus, izskaņā Gulbenes komanda noturēja uzvaru ar 84:72.

LBL2 decembra vērtīgākais spēlētājs Ingars Aizpurs aizvadīja savu otro rezultatīvāko spēli sezonā, gūstot 28 punktus. Tāpat Ingaram deviņas atlēkušās bumbas un sešas izprovocētas piezīmes. 19 punktus pievienoja centrs Mārtiņš Rozenbergs, bet 14 punkti un sešas piespēles Naurim Rikveilim. Ar "triple-double" paflirtēja Raimonds Gabrāns - desmit punkti, astoņas bumbas un astoņas piespēles.

Ventspils studentu rindās naskākais punktu guvējs bija Oskars Gorbants, kura 26 punkti ir viņa sezonas rekords. Dāvis Gūtmanis guva 21 punktu un izprovocēja deviņas piezīmes.

"Bukiem" šis bija desmitais panākums 14 spēlēs, un komanda ieņem trešo vietu turnīra tabulā. "Ventspils Augstskolai" ar četriem panākumiem un astoņām neveiksmēm priekšpēdējā 11. vieta tabulā.

Lux Logi, PVC logu izgatavošana Lux Logi, PVC logu izgatavošana Ruses 6 k.1, Rīga, LV-1029