01.03.2015. 09:58
Vācijas rokasbumbas 2. bundeslīgā tuvāk pirmajam trijniekam tika Aivja Jurdža un Ģirta Lilienfelda pārstāvētais ThSV "Eisenach", savukārt 1. bundeslīgā Evara Klešnika komanda HSG "Wetzlar" gandrīz izglābās no zaudējuma Lībekā. Gandrīz - neskaitās...

Pēc pirmā puslaika Veclāras komanda zaudēja Lībekas sporta hallē ar 11:16, taču 55. minūtē panāca 25:26. Vēlreiz un pēdējo reizi rezultāta starpību līdz minimumam samazināja slavenais horvāts Ivano Baličs - 26:27, taču līdz spēles beigām atlika vairs tikai 39 sekundes un laukuma saimnieki noturēja gan bumbu, gan līdz ar to arī uzvaru.Evaram Klešnikam šajā mačā brīdinājums. Turnīra tabulā Veclāras komanda dala 10. līdz 12. vietu un nākamo spēli aizvadīs 7. martā savā laukumā ar Frīzenhaimas komandu, kas dala 17.-18. vietu un spēkojas par palikšanu 1. bundeslīgā.

2. bundeslīgas 25. kārtas centrālajā spēlē ThSV "Eisenach" savā pārpildītajā "Werner-Assmann" hallē uzņēma vicelīderi DJK "Rimpar Wolfe", kam pirmajā riņķī viesos bija zaudējis ar 22:24 un kas arī bija abu komandu līdz šim vienīgā tikšanās 2. bundeslīgas ietvaros (oktobrī vēl bija uzvara ar 29:27 Vācijas kausa izcīņā pretinieku laukumā). Ģirts Lilienfelds mačam nebija pieteikts, bet Aivis Jurdžs guva 5 vārtus un sekmēja ļoti svarīgo uzvaru - 27:25 (14;11). Šajā spēlē ļoti lielā mērā izšķīrās, cik lielas izredzes Aizenahas klubs saglabās cīņā par atgriešanos 1. bundeslīgā. Otrā puslaika sākumā mājiniekiem divas reizes izdevās panākt 5 vārtu pārsvaru, taču mača galotne iznāca saspringta, jo 7 minūtes pirms beigām bija tikai 24:22. Divu vārtu pārsvaru izdevās saglabāk un līdz minimumam viesi rezultāta starpību tā arī ne reizes nesamazināja.Tagad ThSV "Eisenach" turnīra tabulā dala 5. līdz 7. vietu un no pirmā trijnieka - tieši no "Vilkiem" - atpaliek vairs tikai par 4 punktiem. Nākamā spēle - 6. martā viesos ar TV "1893 Neuhausen" (12. vieta).

Latvijas In-line hokeja federācija Uzvaras prospekts 17-14, Baloži, Ķekavas n., LV-2128