10.03.2014. 22:21

Kā zināms, Rīgas «Dinamo» izslēgšanas spēļu Rietumu konferences ceturtdaļfinālā ar 7:3 apspēlēja Ukrainas komandu Doņeckas «Donbass», tādējādi gūstot pirmo panākumu šajā Gagarina kausa izcīņā.

«Zinājām, kā šodien spēlēt, turklāt tas arī izdevās,» pauda Ābols. «Otrdien gaidāms jau nākamais mačs. Mums katra spēle ir izšķiroša.»

Pateicoties panākumam, rīdziniekiem sērijā līdz četrām uzvarām izdevies samazināt deficītu līdz 1-2.

Kā zināms, mača gaitā Latvijas komanda savu pamatvārtsargu Mikaelu Telkvistu pēc trešajiem zaudētajiem vārtiem nomainīja pret Jakubu Sedlāčeku.

«Kad pretinieks guva pirmos un trešos vārtus, rupji kļūdījās laukuma spēlētāji. Arī otro vārtu zaudējumā viņi varēja nospēlēt labāk. To, kurš stāsies vārtos otrdien, vēl domāsim. Vārtsargam šādos mačos komanda ir jāvelk,» uzskata Ābols.

Tikmēr «Donbass» galvenais treneris Andrejs Nazarovs piebilda, ka Rīgas «Dinamo» hokejisti šajā mačā spēlējuši aktīvu hokeju.

«Zinājām, ka «Dinamo» spēlēs aktīvi. Mums kaut kur kaut kas nesanāca, taču nu jau gatavojamies nākamajam mačam,» sacīja Nazarovs, kurš atzina, ka trešā perioda ofensīva mājinieku izpildījumā norakstāma uz viņu labo spēli nevis Ukrainas komandas kļūdām vai padošanos.

Kultūras, mākslas un izglītības centrs ArtLab Kultūras, mākslas un izglītības centrs ArtLab Maskavas iela 260, Rīga, LV-1063