05.02.2015. 22:13

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Ābols pēcspēles preses konferencē piekrita pretinieku komandas trenerim Anatolijam Jemeļinam, ka "Avtomobilist" aizvadīja teicamu spēli. "Pretinieki praktiski neko nedeva, lai mēs izveidotu. "Avtomobilist" pašaizliedzība un cīņasspars bija lielāks. Ja tā, tad mēs ["Dinamo"] nevaram uzvarēt," neapmierināts bija treneris.

Viņam nebija pretenziju pret tiesnešiem pie pirmajiem ielaistajiem vārtiem, taču viņš bija neapmierināts ar savas komandas spēlētājiem šajā epizodē. Ābols atzina, ka "Avtomobilist" bieži raidīja ripu mājinieku zonā un izmantoja tā dēvētā hibrīda pārmetiena priekšrocības, taču ne jau tāpēc "Dinamo" šo spēli zaudēja.

Savukārt viesu komandas galvenais treneris Jemeļins pateicās saviem spēlētājiem par uzvaru, jo tie darbojušies ar lielu pašatdevi, ar ķermeni bloķējuši daudz metienu un izcīnījuši grūtu, taču pelnītu uzvaru.

Jau ziņots, ka Rīgas "Dinamo" ar šo zaudējumu samazināja izredzes iekļūt izslēgšanas spēlēs. Latvijas klubs Rietumu konferencē ar 71 punktu joprojām ieņem 8. vietu, taču to nosargāt būs grūti, jo tuvākie sekotāji Ņižņijnovgorodas "Torpedo", kam ir 70 punkti, ir aizvadījuši trīs spēles mazāk.Pārdaugava, BJFK Pārdaugava, BJFK Dammes iela 20, LV-1069 Futbols
Titova Jeļena Aerobika, Sporta dejas, Akrabatiskajs Rok-n-Rols
FTA
Reģistrēties