28.12.2013. 19:57
Pēc divu nedēļu pauzes kārtējo Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēli aizvadīja Rīgas "Dinamo", kas šovakar ar 1:2 pēcspēles metienos atzina Prāgas "Lev" pārākumu. Pēc mača komentārus sniedza galvenie treneri Artis Ābols un Kari Jalonens.

Viesu komandas galvenais treneris Kari Jalonens pēc spēles atzina, ka šovakar bijis aizraujošs mačs ar labu komandu dalību. Somu speciālists uzslavēja savas komandas darbību trešajā periodā, kas arī bija pamats uzvarai.

Diezgan lakonisks savos izteikumos bija arī rīdzinieku galvenais treneris Artis Ābols: "Šodien bija smaga spēle. Varējām just divu nedēļu pauzi, spēlētāji šodien pieļāva daudz individuālu kļūdu." Ābols slavēja arī pretiniekus, norādot, ka "Lev" ir laba un mobila komanda, tomēr kā zaudējuma iemeslu minēja pašu neizmantotās iespējas trešā perioda sākumā.

Ābolam tika adresēts arī jautājums Džeimija Džonsona sakarā. 31 gadu vecajam kanādietim tā bija atgriešanās "Dinamo" rindās, pie tam Džonsons spēlēja nevis sev ierastajā centra pozīcijā, bet gan malējā uzbrucēja vietā – centrā darbojās Pols Šehura.

To, kāpēc komandas papildinājums ir tieši Džonsons, kurš šķietami spēlē sev neierastā pozīcijā, Ābols nekomentēja. Rīdzinieku galvenais treneris gan smejoties piebilda: "Kuru gan mums ņemt? Malkins un Krosbijs bija aizņemti."