07.01.2015. 23:08
Kontinentālajā hokeja līgā (KHL) pēc trešdien «Arēnā Rīga» izcīnītas Rīgas «Dinamo» uzvaras ar 3:2 pret Helsinku «Jokerit» komandas galvenais treneris Artis Ābols preses konferencē uzvēra, ka spēlētājiem periodu sākumā jāsaglabā koncentrēšanās un nedrīkst atļauties haltūras.

• Rīgas «Dinamo» Jaunā gada pirmajā mačā pirmoreiz pārspēj «Jokerit» šodien

Abus vārtus «Dinamo» šajā mačā zaudēja otrā un trešā perioda pirmajā minūtē. Ābols atzina, ka pirms trešā perioda spēlētājiem viņš atgādināja, ka nevar pazaudēt koncentrēšanos un nedrīkst pieļaut haltūras.

Ābols pauda prieku, ka gads sākts ar uzvaru un beidzot izdevies uzvarēt «Jokerit», kurai iepriekšējos četros mačos rīdzinieku komanda zaudēja. «Dinamo» treneris arī uzsvēra, ka trijās no piecām savstarpējām spēlēm cīņa bijusi līdzīga.

«Iepriekšējās spēlēs 10 no 15 vārtiem zaudējām [skaitliskajā] mazākumā, tāpēc pie tā strādājām. Ģirts [Ankipāns] izmainīja tendences aizsardzībā, šodien neielaidām vārtus mazākumā un uzvarējām,» sacīja Ābols.

«Jokerit» galvenais treneris Erka Vesterlunds uzskata, ka spēle bija līdzīga. «Visu sezonu esmu teicis, ka Rīga ir laba komanda, un šodien tā bija pelnījusi uzvarēt. Pieļāvām daudz kļūdu, ielaidām vārtus un paši sagādājām sev grūtības,» sacīja somu treneris.

Jau ziņots, ka rīdzinieku labā divus vārtus guva Roberts Bukarts, vienu reizi precīzi meta Oskars Cibuļskis, pa divām rezultatīvām piespēlēm nopelnīja Linuss Videls un Miķelis Rēdlihs, bet par komandas labāko spēlētāju šajā mačā atzina Kristapu Sotnieku.

Rietumu konferences turnīra tabulā «Dinamo» ar 53 punktiem 44 mačos ieņem 12.vietu, savukārt «Jokerit» ar 89 punktiem 43 spēlēs ieņem trešo pozīciju.

Nākamo spēli «Dinamo» aizvadīs svētdien, 11. janvārī, savā laukumā «Arēnā Rīga» pret galvenā trenera Pētera Skudras vadīto Ņižņijnovgorodas «Torpedo» komandu.

Latvijas Izpletņlēkšanas Federācija Lienes 1-17, Rīga, LV-1009
Čerņavskis Vladislavs Čerņavskis VladislavsDžudo, Sambo, Džiu-džitsu, Kaujas sambo, MMA