01.06.2015. 11:45
Treneris Artis Ābols šobrīd ir bez saistībām ar kādu no klubiem. Kontinentālās hokeja līgas (KHL) mājas lapā viņš izteicies, ka nekomentēs izskanējušās baumas Toljati «Lada» saistībā. «Labi, ka par mani klīst kaut kādas sarunas. Patīkami. Bet šīs baumas es nekomentēšu,» viņš sacīja.

  • Lēmums par Rīgas «Dinamo» tiek atlikts uz vēl vienu nedēļu 2015. g. 28. maijs
  • Vai Rīgas «Dinamo» pametīs Ābols un Ankipāns? 2015. g. 25. maijs

Iepriekš medijos parādījās informācija, ka Ābols, kurš 2014./2015. gada sezonā vadīja Rīgas «Dinamo», varētu kļūt par «Lada» komandas treneri, kur galvenais stratēģis ir Sergejs Svetlovs.

«Ceru, ka bez darba nepalikšu,» teica Ābols.

«Sezonas sākumā bija liela neskaidrība, un Normundam Sējējam vienkārši neizdevās piesaistīs spēlētājus, kurus viņš gribēja,» norādīja Ābols.

Treneris arī pastāstīja, ka hokejistu sniegumu ietekmēja neskaidrā finansiālā situācija, kā arī pustukšās skatītāju rindas mājas mačos «Arēnā Rīga». «Arī pustukšās tribīnes mūs ietekmēja. Puiši ir ļoti jūtīgi. Viņi pat īpaši interesējās, cik skatītāju atnākuši. Kad bija daudz brīvu vietu, tas ietekmēja viņu noskaņojumu - pazuda enerģija. Bet es arī saprotu līdzjutējus,» pastāstīja Ābols.

Šonedēļ varētu kļūt zināms, vai Rīgas «Dinamo» nākamsezon piedalīsies KHL čempionātā, tā pagājušajā nedēļā aģentūrai «R-Sport» norādīja valdes priekšsēdētājs Juris Savickis.

Ābola asistents Ģirts Ankipāns varētu doties uz Ņižņijnovgorodas «Torpedo» vienību, kurā galvenais treneris ir Pēteris Skudra.

Krievijas finansiālās krīzes dēļ šobrīd nav skaidrības par vairāku komandu dalību nākamā gada KHL čempionātā.Ūdensklubs Baltezers, Senču prospekts 45, Garkalnes n., LV-2164
Ginijatuļina Elvīra Ginijatuļina ElvīraMākslas vingrošana, Spēka Triscīņa, Fitness, Bodibildings, Pilates, Ārstnieciskā vingrošana
FTA
Reģistrēties