05.03.2017. 23:39

"Titan" svētdienas agrajā spēlē savā laukumā uzņēma "Armada", kas turnīra tabulā atrodas vietu augstāk - piektajā pozīcijā. "Titan" pirmie nonāca iedzinējos, bet jau pirmās trešdaļas vidū izlīdzināja un aptuveni četras minūtes pirms otrās trešdaļas beigām guva uzvaras vārtus - 2:1.

Rodrigo Ābols uzvarētāju sastāvā veica vienu metienu pa vārtiem, saņēma divas soda minūtes, izdarīja vienu spēka paņēmienu un uzvarēja sešos no 17 iemetieniem. Ābolam šajā sezonā 46 aizvadītajās spēlēs 15 gūti vārti un 29 rezultatīvas piespēles.

"Titan" ar 78 punktiem 62 spēlēs ieņem sesto vietu līgas tabulā. Regulārajā turnīrā vēl palikušas sešas spēles un tuvākā no tām jau naktī uz trešdienu.

CAPOEIRA A.Čaka iela 59-5a, Rīga
Mihailovs Jurijs Mihailovs JurijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa