21.09.2017. 22:43

Pirmo uzvaru Zviedrijas Hokeja līgā izcīnīja Rodrigo Ābola Orebro, pārspējot ‘’Luleo’’ ar 2:0. Pats Ābols spēlēja pirmajā uzbrucēju trijniekā un punktus neguva. Viņš laukumā pavadīja 12:41 minūti, izdarīja vienu metienu pa vārtiem un pielietoja vienu spēka paņēmienu.

Krievijas Augstākajā līgā (VHL) savā starpā tikās divas latviešu pārstāvētās komandas – Edgara Siksnas Karagandas ‘’Saryarka’’ un Artūra Ozoliņa Krasnojarskas ‘’Sokol’’. Ar rezultātu 4:3 papildlaikā uzvarēja ‘’Saryarka’’. Devītajā minūtē Siksna tika noraidīts līdz spēles beigām par sitienu ar celi, savukārt Ozoliņš guva savas komandas otros vārtus. Šosezon Siksna aizvadījis četras spēles, gūstot vienus vārtus, kamēr Ozoliņam tie bija pirmie vārti sešās spēlēs. Uzbrucēja kontā arī viena piespēle.

Baltkrievijas čempionātā ‘’Gomel’’ piekāpās Minskas ‘’Yunost’’ ar 1:4, piedzīvojot pirmo zaudējumu šosezon. Edijs Brahmanis nepiedalījās komandas vienīgajā vārtu guvumā. Piecās spēlēs uzbrucējs divas reizes pārspējis pretinieku vārtsargus un vienu reizi rezultatīvi piespēlējis maiņas partnerim.

Norvēģijas meistarsacīkstēs pie pirmā trīspunktu panākuma piecās spēlēs tika Kongsvingeras ‘’Knights’’, kas apspēlēja ‘’Lillehamer’’ ar 2:0. Uzvarētāju pirmajā maiņā spēlēja aizsargs Kalvis Ozols, kurš piecās spēlēs atdevis trīs piespēles. Savukārt Kirila Mitrofanova ‘’Manglerud’’ no Oslo pārspēja citu galvaspilsētas komandu ‘’Valerenga’’ ar 5:2. Mitrofanovs spēlēja ceturtajā maiņā un palika bez punktiem, gluži kā iepriekšējās četrās spēlēs.