01.10.2015. 15:19
Latvijas speciālista Arta Ābola vadītā Toljati «Lada» komanda ceturtdien piedzīvoja devīto zaudējumu pēc kārtas, Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē ar 2:3 viesos piekāpjoties Habarovskas «Amur» vienībai.

• Diskvalificētais Pavlovs atgriežas Rīgas «Dinamo» šodien
  • Rīgas «Dinamo» pēc revanša Maskavas «Spartak» šodien

Vēl līdz pamatlaika pēdējai minūtei komandas cīnījās neizšķirti (2:2), taču 47 sekundes līdz finālsirēnas beigām Jevgeņijs Gračjovs guva uzvaru nesošos vārtus «Amur» vienībai.

«Lada» vārtus šajā spēlē sargāja pieredzējušā Edgara Masaļska konkurents Ivans Kasutins, kas atvairīja 24 pretinieku metienus.

Ābola vadībā «Lada» piedzīvoja sesto zaudējumu pēc kārtas.

Tikmēr citā spēlē aizsarga Oskara Bārtuļa pārstāvētā Vladivostokas «Admiral» ar 1:0 savā laukumā apspēlēja Kazaņas «Ak Bars». Latvijas hokejists laukumā pavadīja 23 minūtes un 53 sekundes (ilgākais laiks spēlē), kuru laikā veica piecus metienus, lika lietā četrus spēka paņēmienus un bloķēja vienu pretinieku metienu.

Vienīgos vārtus «Admiral» rindās spēles 11. minūtē guva Staņislavs Aļševskis.

Vladivostokas vienībai šī ir otrā uzvara pēc kārtas. Iepriekšējā mačā tā ar 1:0 pārspēja «Lada» komandu.

«Admiral» ar 16 spēlēs iegūtiem 25 punktiem ir piektā spēcīgākā komanda Austrumu konferencē, kamēr «Lada» tikpat mačos nopelnītie 8 punkti dod pēdējo vietu, pēdējo pozīciju arī visas līgas kopvērtējumā.