27.06.2013. 00:01
Piedāvājam atskatu uz 26.jūnija notikumiem Latvijas un pasaules sportā.

Latvijas tenisa pirmais numurs Ernests Gulbis šodien pārvarēja Vimbldonas "Grand Slam" turnīra otro kārtu. Atrodoties vadībā pēc trīs setiem ar 3:6, 6:3, 6:3, Gulbis tika pasludināts par uzvarētāju pēc tam, kad viņa pretinieks Žo-Vilfrīds Tsonga nolēma cīņu neturpināt.

No Vimbldonas turnīra izstājās vairāki spēcīgi tenisisti, tostarp septiņkārtējais čempions Rodžers Federers, kurš ar 7:6(5), 6:7(5), 5:7, 6:7(5) piekāpās ukrainim Sergijam Stahovskim, un 2004.gada čempione Marija Šarapova, kura atzina portugālietes Mišeles Laršeres De Britu pārākumu ar 3:6, 4:6.

Latvijas čempionvienībai "VEF Rīga" piešķirta vieta ULEB Eirolīgas kvalifikācijas turnīrā. Tādejādi rīdzinieki spēcīgākajā Eirokausu kvalifikācijas turnīrā atgriezīsies pēc viena gada pārtraukuma.

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubs Omskas apgabala "Avangard" pārtrauks sadarbību ar diviem hokejistiem, tostarp Latvijas izlases aizsargu Georgiju Pujacu.

Konfederāciju kausa pirmajā pusfinālspēlē uzvaru spēles 86. minūtē izrāvusi Brazīlijas valstsvienība, kura ar 2:1 pieveica Urugvaju. Izšķirošos vārtus pēc stūra sitiena guva Paulinju, taču pirmajā puslaikā urugvajiešu veterāns Djēgo Forlans nerealizēja 11 metru soda sitienu.

SMScredit.lv Virslīgā aizvadītas četras 12.kārtas spēles. Centrālajā mačā Ventspilī ar neizšķirtu 2:2 beidzās Kurzemes derbijs, bet pārējos mačos Rīgas "Skonto" ar 2:0 pārspēja "Mettu/LU", "Jūrmala" ar 2:0 pieveica "Ilūkstes NSS", bet Rīgas "Daugava" spēlēja neizšķirti (0:0) ar Jūrmalas "Spartaku".