13.08.2014. 23:13
Eiropas čempionātā vieglatlētikā otrdienas vakarā Šveices pilsētā Cīrihē par čempionu 100 metru sprinta distancē vīriešiem kļuva brits Džeimss Desaolu.

Finālā Džeimss Desaolu distanci veica 10,06 sekundēs, par 0,07 sekundēm apsteidzot francūzi Kristofu Lemetru (10,13), bet bronzas medaļu ieguva brits Harijs Eikinss-Arijetijs (10,22).

Tikmēr 100 metru distancē sievietēm ātrākā bija nīderlandiete Dafne Šipersa (11,12), otro vietu izcīnīja francūziete Mirjama Sumarē (11,16), bet trešā bija Ešlija Nelsone no Lielbritānijas (11,22).

100 metru barjerskrējienā sievietēm zelta godalgu izcīnīja Lielbritānijas sportiste Tifānija Portere (12,76), sudraba medaļu ieguva francūziete Sindija Billo (12,79), bet bronza tika vācietei Sindijai Rolederei (12,82).

10 000 metru skrējienā uzvaru svinēja brits Mohameds Farahs (28:08,11), aiz sevis atstājot tautieti Endiju Vernonu (28:08,66) un turku Ali Kaju (28:08,72).

Izmantotie resursi:european-athletics.org

Latvijas In-line hokeja federācija Uzvaras prospekts 17-14, Baloži, Ķekavas n., LV-2128