30.11.2014. 08:14

Статья целиком:

, LSM.LV - Sports

Girgensons atklāja rezultātu, kad sešas minūtes pirms pirmā pārtraukuma "Sabres" ātrā uzbrukumā tika pie vārtu priekšā atsistas ripas. Laukumā Girgensons bija 20 minūtes (20:26), veica trīs spēka paņēmienus un vienu reizi meta pa vārtiem. Latvijas uzbrucēja lietderības rādītājs bija negatīvs -1.

"Sabres" cīņas gaitā divreiz ieguva vienu vārtu pārsvaru, tomēr Monreālas klubs pēdējā trešdaļā panāca izlīdzinājumu 2:2 un vēlāk pārņēma vadību. No zaudējuma Bufalo komandu izglāba Braiens Flinns, bet pēcspēles metienos abu komandu spēlētāji, tostarp Girgensons, bija nesekmīgi, līdz piektajā pārī viesiem uzvaru nodrošināja Flinns, kuru atzina par spēles pirmo zvaigzni.

Bufalo kluba galvenais treneris Teds Nolans atzina, ka komanda atšķirībā no sezonas sākuma cīnās neatkarīgi no rezultāta uz tablo un tic iespējai izcīnīt uzvaru. "Sabres" un "Canadiens" spēlē piektdien Bufalo laukuma saimnieki bija pārāki ar 2:1.

Šosezon 24 spēlēs 20 gadu vecais Girgensons ir iemetis septiņus vārtus un veicis sešas piespēles, kļūstot par "Sabres" otro rezultatīvāko spēlētāju.

Savukārt līdzjutēju balsojumā par NHL Zvaigžņu spēles sastāvu Girgensons ir pakāpies uz 2.vietu un kļuvis par līderi uzbrucēju konkurencē. Līdzjutēju vērtējumā noteiks pirmos sešus hokejistus, tostarp trīs uzbrucējus, kas 25.janvārī Kolumbusā dosies laukumā Zvaigžņu spēlē.

Bufalo klubs ar 24 spēlēs gūtiem 18 punktiem pakāpās uz 14. vietu Austrumu konferencē, bet līgas kopvērtējumā sasniedza 27.vietu 30 komandu konkurencē. Nākamā spēle "Sabres" būs otrdien mājās pret Tampabejas "Lightning".

get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Новости]. ID: [598]