07.10.2015. 11:22
Viens no pasaules vadošajiem sporta medijiem ESPN ir publicējis savu autoru pārdomas par 2016. gada hokeja Pasaules kausa iznākumu, prognozējot, ka pirmajās divās vietās ierindosies ziemeļamerikāņu komandas – Kanāda un ASV.

Lai arī paši hokeja eksperti norāda, ka vēl ir daudz par agru prognozēt iespējamo turnīra iznākumu, viņi, izmantojot dažādus statistikas datus ir modelējuši iespējamos Pasaules kausa komandu sastāvus un šo vienību iespējamo sniegumu.

Pirmajā vietā ESPN eksperti ir ierindojuši Kanādas izlasi ar skaidrojumu, ka šī komanda ir bez maz vai NHL "All Stars" izlase un, ja 2016. gada rudenī kanādieši nevinnēs Pasaules kausā, tas būs šokējošs iznākums. Arī otrajā vietā ir ierindoti Ziemeļamerikas hokejisti, ASV izlase. Tiek skaidrots, ka amerikāņiem ir ļoti vispusīga komanda, kurā ir dažāda plāna uzbrucēji, kā arī netrūkst zvaigžņu arī aizsardzībā un vārtos.

Trešā vieta ir atvēlēta Zviedrijai, par kuru tiek rakstīts, ka tās galvenais trumpis ir lieliskā saspēlētība un spēles veidošanas māka. Tāpat arī, protams, nav aizmirsta zviedru aizsardzības līnija, aiz kuras arī ir Henriks Lundkvists.Krievijas izlasei tiek prognozēta ceturtā vieta, kā galveno argumentu minot to, ka viņiem ir problēmas ar vienlīdzīgu maiņu izveidi, kā arī to, ka Krievijas jaunie talanti, lai arī ir spējīgi, taču visaugstākajā līmenī sevi vēl nav pierādījuši.

Tiesa, šeit vēlreiz ir jāpiebilst, ka komandas tiek vērtētas pēc statistiskajiem rādītājiem, turklāt, ar uzsvaru uz NHL spēlētājiem un faktiskais šo komandu sastāvs nez vai būs tāds kādu ESPN speciālisti ir prognozējuši.

Interesanti, ka Eiropas komandā vieta ir atrasta arī Zemgum Girgensonam, bet pašu komandu Ziemeļamerikas eksperti vērtē kā sesto spēcīgāko, jo bez pirmā četrinieka viņiem priekšā ir arī Ziemeļamerikas jauno spēlētāju komanda. Pēdējās divas vietas ir paredzētas Čehijai un Somijai.

Ar pilnu reitingu un vietu skaidrojumu var iepazīties šeit: ESPN Insider

Izmantotie resursi:ESPN: The Worldwide Leader in SportsBoulinga centrs Nonucīši Uzvaras 12, Jelgava, LV-3001
Миронцева Оксана Миронцева ОксанаТаэквондо, Кикбоксинг
Регистрация