26.01.2014. 14:54
Šodien aizvadīta viena spēle Latvijas hokeja virslīgā. Tajā "Daugavpils" otro dienu pēc kārtas savā laukumā uzņēma "Zemgale/LLU" un atkal cieta sagrāvi - 1:11.

Dienu iepriekš jelgavnieki sev izkārtoja jau pirmajā periodā, izvirzoties vadībā ar 4:0, bet visu maču noslēdzot ar graujošo 11:0. Tādējādi turnīra tabulā izdevās pietuvoties otrajā vietā esošajai "Rīga/Prizma". Šajā mačā šo divu punktu atstatumu bija visas iespējas likvidēt un izvirzīties otrajā vietā, kamēr "Daugavpils" varēja cerēt uz vēl vienas sagrāves nepiedzīvošanu.

Otro abu komandu tikšanos pēdējo divu dienu laikā ar vārtu guvumu negaidīti sāka mājinieki, rezultātu atklājot Dmitrijam Fuņikovam. Tam gan uzreiz sekoja viesu atbilde. Vispirms pēc 16 sekundēm precīzs bija Miks Komuls, bet vēl nepilnu minūti vēlāk Jānis Bullītis panāca 2:1. Trešos vārtus "Zemgale/LLU" guva vien pirmā perioda izskaņā, kad precīzs bija Olafs Aploks.

Spēles otrais un trešais periods jau iezīmēja iepriekšējā mača scenāriju. Pēc otrā perioda jelgavnieki atradās vadībā jau ar 6:1, bet trešā perioda vidū rezultāts uz tablo bija 9:1. "Zemgale/LLU" līdz mača beigām paspēja gūt vēl divus vārtus, noslēdzot to ar rezultātu 11:1 un pakāpjoties uz otro vietu turnīra tabulā.

Uzvarētāju rindās pa diviem vārtiem guva Miks Komuls un Māris Miezis, vieni vārti un divas rezultatīvas piespēles Reiņa Demitera un Riharda Remiņa kontā, bet ar trīs rezultatīvām piespēlēm izcēlās Gatis Gricinskis.

"Daugavpils" - "Zemgale/LLU" 1:11 (1:3, 0:3, 0:5)

Vārti: 5:42 Fuņikovs 1:0, 5:58 Komuls (Gricinskis, Jasionis) 1:1, 6:48 Bullītis (Gricinskis) 1:2, 19:34 Aploks (Remiņš, Ogorodņikovs) 1:3, 30:26 Demiters (Remiņš, Aploks) 1:4, 32:37 Ziemiņš (Kurņigins, Bullītis) 1:5, 39:41 Ogorodņikovs (Demiters) 1:6, 47:55 Batraks (Kurņigins, Ziemiņš) 1:7, 52:12 Miezis (Millers, Krāģis) 1:8, 53:53 Komuls (Jasionis, Gricinskis) 1:9, 55:09 Miezis (Krāģis, Millers) 1:10, 55:55 Remiņš (Demiters, Nuka) 1:11Vārtsargi: Ruslans Kurelass (33:49 Deniss Kurelass) - Reinis Repšs (29:51 Toms Nuka)

Izmantotie resursi:Latvijas Hokeja federācija