01.02.2014. 18:08

Статья целиком:

, apollo.lv, Sports

Podžus/Juška četros setos ar 5-7, 1-6, 6-3, 3-6 atzina Mihala Mertinjaka/Andreja Martina pārākumu, bet cīņas kopējā rezultātā Latvija nokļuva iedzinējos ar 0:3, zaudējot izredzes uz panākumu. Jānim Podžum šī bija debijas spēle Deivisa kausa izcīņā.

Svētdien notiks pēdējās divas vienspēles, taču to rezultāts cīņas iznākumu vairs neietekmēs. Jau ziņots, ka piektdien pirmajās divās vienspēlēs Mārtiņš Podžus pret Lukāšu Lacko cieta neveiksmi četros setos ar 6-3, 3-6, 3-6, 1-6, bet otrajā mačā Andis Juška sīvā cīņā piecos setos ar 4-6, 7-6 (7-4), 3-6, 6-4, 6-8 atzina Martina Kližana pārākumu.

Augstāk rangā ir Slovākijas tenisisti - Kližans ieņem 91.vietu, bet tālākās pozīcijās seko Lacko (101.), Andrejs Martins (133.) un dubultspēļu speciālists Mertinjaks (1348.). Latvijas komandā visi pieteiktie spēlētāji rangā ir ārpus pirmā piecsimtnieka - Juška 569.vietā, Mārtiņš Podžus (650.) un Jānis Podžus (1054.), bet Lazdiņš rangā neatrodas.

Cīņa notiek Bratislavas «Aegon» arēnā cietā seguma laukumā.

Jau ziņots, ka Latvijas tenisa līderis Ernests Gulbis Bratislavā nespēlē, jo gatavojas Tenisa profesionāļu asociācijas (ATP) turnīriem. Latvijas komandas kapteinis ir Kārlis Lejnieks.

Slovākijas izlase nodrošināja sev vietu Eiropas/Āfrikas zonas I grupas otrajā kārtā, kur tiksies ar Austriju, bet Latvijas komanda cīnīsies par vietas saglabāšanu I grupā pret Ukrainas un Rumānijas spēles neveiksminiekiem. Pēc pirmajām vienspēlēm ar 2:0 vadībā ir Ukraina.

Latvijas tenisisti Eiropas/Āfrikas zonas I grupā iekļuva pērn, kad izšķirošajā II grupas mačā uzvarēja Somiju. «Arēnā Rīga» notikušajā cīņā spēlēja arī Gulbis.



Latvijas Speciālā olimpiāde R.Feldmaņa 11, Rīga, LV-1014
Семенков Вячеслав Бокс, Таэквондо, Кикбоксинг, ММА
Регистрация