02.12.2013. 09:17

Статья целиком:

, TVNET.LV, Sporta jaunākās ziņas

  • «Dinamo» mājas spēļu sēriju sāk ar zaudējumu vakar
  • Ābols: Spēku, lai izlīdzinātu, bija par maz vakar

«Šī bija smaga spēle. Mēs cīnījāmies no visas sirds. Metām pa vārtiem un gājām uz atlēkušajām ripām, pretiniekam tās bija vairāk un viņi tās prata realizēt,» kluba oficiālajā mājas lapā izteicies kanādietis. «Mēs nevaram uzvarēt visas spēles, jāturpina cīnīties, «ar gaļu» jāiet uz vārtiem arī nākamajā spēlē un jācenšas momenti realizēt.»

Neizdevās realizēt momentus

«Pirmajā trešdaļā sapelnījām noraidījumus, kas mums noteikti nepalīdzēja. Otrajā mums nācās palielināt apgriezienus, jo bijām iedzinējos ar 0:2. Domāju, ka mēs spēlējām labi. Neizdevās mums realizēt savus momentus. Spēli nevar uzvarēt, ja gūsti tikai vienus vārtus,» viņš sacīja.

Hokejisti nav zaudējuši cerību līdz pēdējam brīdim. «Mēs jau šajā sezonā esam pierādījuši, ka varam iemest arī pēdējā sekundē. Trīs sekundes ir pietiekami daudz laika, lai gūtu vārtus. Šajā gadījumā man neizdevās tīri uzvarēt iemetienā un pie metiena pa vārtiem nemaz netikām.»

Ar kondīciju viss ir kārtībā

Par fizisko sagatavotību Vilsons nesūdzas. «Spēles ir daudz, bet es nejūtos noguris. Trešajā periodā spēlējām trīs maiņās un visi izskatījās, slidoja ļoti labi. Tāpēc par nogurumu noteikti nav jāuztraucas. Ķermenis pie šī ritma ir pieradis.»

Arī nākamās sešas spēlēs «Dinamo» komanda aizvadīs savā laukumā. Pirmo no tām 4. decembrī pret Jaroslavļas «Lokomotiv», ko pārstāv Miķelis Rēdlihs un Jānis Sprukts.

Turnīra tabulas Rietumu konferences kopvērtējumā Rīgas «Dinamo» ar 32 spēlēs izcīnītiem 59 punktiem šobrīd ieņem 4. vietu, bet «Atlant» 31 mačā nopelnītie 40 punkti dod 11. pozīciju.Gaita Beibeži, Vecumnieku p., Vecumnieku n., LV-3933
Титова Елена Аэробика, Спортивные танцы, Аркрабатический Рок-н-рол
Регистрация