15.01.2017. 11:26

Статья целиком:

, LSM.LV - Sports

(Papildināts ar video)

Šoreiz iedzīšanas sacensībās startēja divi Latvijas pārstāvji – Rastorgujevs un Ilmārs Bricis, kas nebija noticis jau vairākus gadus.

Rastorgujevs pirmajā šautuvē kļūdījās vienu reizi, taču spēja saglabāt vietu pirmajā divdesmitniekā. Otrajā šautuvē Rastorgujevs nepieļāva kļūdas, kas ļāva viņam pacelties uz 14. pozīciju, savukārt trešajā šautuvē bija viena kļūda. Pēdējā šaušanā Andrejs bija nekļūdīgs un spēja pacelties uz astoto pozīciju, bet finišēja viņš kā desmitais.

Šajās sacensībās uzvaras laurus plūca francūzis Martēns Furkads, otrajā vietā ierindojās norvēģis Emils Hegli Svendsens, bet trešajā vietā čehs Mihals Krčmars. Rastogujevs Furkadam piekāpās 46,8 sekundes.

Bricis šautuvēs kopā pieļāva sešas kļūdas un šajās sacensībās finišēja 55. vietā, no Furkada atpaliekot sešas minūtes un 35,9 sekundes.

Jāpiebilst, ka Bricis, kurš sportā atgriežas pēc vairāku gadu pārtraukuma, pirmo reizi iedzīšanas sacensībām kvalificējās pirms nedēļas, taču trasē neizgāja, tā kā šīs bija viņa pirmās iedzīšanas sacensības pēc atgriešanās biatlonā.

Pasaules kausa kopvērtējumā nepārspēts līderis ir Furkads ar 730 punktiem. Viņam ar 446 punktiem seko vācietis Simons Šemps un ar 440 punktiem krievs Antons Šipuļins. Rastorgujevs šobrīd ar 207 punktiem ierindojas 22. pozīcijā.

Preiļu 1. pamatskola Preiļu 1. pamatskola Daugavpils 34, Preiļi, Preiļu n., LV-5301