01.06.2014. 14:45
Latvijas basketbolists Kristaps Porziņģis ar 10 punktiem palīdzējis Seviļas "Cajasol" izcīnīt uzvaru ACB "play-off" mačā – ar 84:78 uzveikta spēcīgā "Valencia".Nepilnas 20 minūtes (19:24) "Cajasol" sastāvā laukumā pavadīja Latvijas spēka uzbrucējs Kristaps Porziņģis. Latvietis izcēlās ar 10 punktiem (2p. – 5/8, 3p. – 0/1; dalīts otrais labākais rezultāts komandā), divām atlēkušajām bumbām un divām piezīmēm.Uzmanību vērts pievērst epizodei ceturtās ceturtdaļas izskaņā, kad 2,12 metrus garais liepājnieks izcēlās ar elegantu caurgājienu līdzās gala līnijai, apspēlējot ACB līgas sezonas MVP Džastinu Dolmenu un noslēdzot momentu ar iemestiem diviem punktiem pretinieku grozā.

Vecumnieku novada dome Vecumnieku novada dome Vecumnieki, Rīgas 29, Vecumnieku p., Vecumnieku n., LV-3933