04.09.2014. 16:19
Latvijas U16 izlase Eiropas kadetu čempionāta finālspēlē zaudēja Francijas komandai – 53:78 un noslēguma ceremonijā saņēma sudraba medaļas. Tas ir Latvijas augstākais sasniegums Eiropas U16 čempionātos.Čempionāta Zvaigžņu piecniekā iekļauts arī Latvijas U16 izlases saspēles vadītājs Kristers Zoriks un uzbrucējs Rodions Kurucs.Ceļā uz finālu Latvijas basketbolisti uzvarēja visās apakšgrupas spēlēs, izcīnīja trešo vietu E grupā un pirmo reizi vēsturē iekļuva Eiropas spēcīgāko komandu četriniekā. Pusfinālā U16 izlase uzvarēja 2013. gada čempioni Spāniju, nodrošinot Latvijas basketbolam finālspēli otro gadu pēc kārtas.Vairāk lasi: Vīriešu U16 izlase

Artūrs Portnovs moderators 2014-09-04 16:19