23.06.2014. 13:26
Latvijas čempionvienība futbolā Ventspils UEFA Čempionu līgas kvalifikācijas turnīra otrajā kārtā spēkosies ar Zviedrijas spēcīgāko komandu Malme, kas bija smagākais no iespējamajiem variantiem, noskaidrojās pirmdien notikušajā izlozē.

Статья целиком:

, Diena.lv, Sports

Kvalifikācijas otrās kārtas spēles notiks 15./16.jūlijā un 22./23.jūlijā.

Nākamajai kārtai kvalificēsies komanda, kas uzvarēs divu spēļu summā.

Ventspils klubs izlozē bija izsēto vienību vidū un tam pretiniekos varēja trāpīties arī spēcīgākā Islandes čempioni Reikjavīkas KR, Velsas komanda Osvestrijas The New Saints, Ziemeļīrijas labākā komanda Cliftonville un kāda no pirmo kvalifikācijas kārtu pārvarējušajām vienībām.

Tieši Malme bija spēcīgākā no neizliktajām vienībām.

UEFA Čempionu līgas kvalifikācija sāksies 1.jūlijā, kad ar pirmo kārtu sacensības uzsāks mazo valstu čempiones, kuru vidū šogad iekļuvusi arī Igaunijas spēcīgākā vienība Tallinas Levadia.

Kvalifikācijas otrās kārtas uzvarētāja iekļūs trešajā kārtā, bet pēc tam notiks play-off kārta, kuras uzvarētāji kvalificēsies pamatsacensībām. Savukārt trešās kārtas zaudētāja sezonu turpinās UEFA Eiropas līgas play-off kārtai.

Kā ziņots, pagājušajā gadā Ventspils piekto reizi vēsturē triumfēja Latvijas čempionātā. Sekmīgākā sezona Eirokausos ventspilniekiem bija 2009./10.gadā, kad UEFA Čempionu līgā tika pārvarētas divas kārtas un tas ļāva piedalīties UEFA Eiropas līgas grupu turnīrā. Pērn Ventspils pārvarēja pirmās divas kvalifikācijas kārtas UEFA Eiropas līgā, bet trešajā piekāpās Izraēlas vienībai Haifas Maccabi.Vertikal-2017 Vienības prospekts 6, Jūrmala, LV-2010
Соломин Александр Академическая гребля, Гребля на байдарке и каноэ, Гребной слалом
Регистрация