01.02.2015. 16:55

Статья целиком:

, LSM.LV - Sports

Latvijas vicečempioniem 18 punktus nodrošināja Džeralds Robinsons, kura rēķinā bija arī deviņas rezultatīvas piespēles, 15 punktus iekrāja Ronalds Zaķis, bet Jānis Timma pievienoja 10 punktus. Uzvarētājiem ar 20 punktiem rezultatīvākais bija Lamonts Hamiltons.

Latvijas vicečempioniem neizdevās pirmās ceturtdaļas sākums, kas ļāva "Krasnij Oktjabrj" iegūt 11:3 pārsvaru. Rīdziniekiem bija pieticīga metienu precizitāte, ko neizdevās kompensēt ar centību aizsardzībā. Otrajā ceturtdaļā laukuma saimnieki izmantoja iespējas trīspunktu metienos un puslaiku noslēdza ar 16 punktu pārsvaru (34:18).

Saturīgāks sniegums "VEF Rīgai" izdevās trešajā ceturtdaļā, kad izdevās samazināt rezultāta starpību līdz viencipara skaitlim, tomēr daudzas pašu radītās iespējas palika neizmantotas. Pēdējo ceturksni "VEF Rīga" sāka ar 11 punktu iztrūkumu (49:60), ko spēja sadeldēt, trīsarpus minūtes pirms cīņas beigām ar Robinsona soda metieniem panākot septiņu punktu deficītu (64:71). Neko vairāk viesi gan vairs nepanāca, turklāt ielaida nākamos septiņus punktus pēc kārtas.

"VEF Rīga" cieta VTB līgas sezonā 17 spēlēs 10. zaudējumu, bet saglabāja 8.vietu tabulā, turpinot cīņu par vietu astoņniekā un iekļūšanu izslēgšanas turnīrā. VTB līgas regulārajā sezonā 16 klubi izspēlē divu apļu turnīru un astoņas labākās komandas iekļūs izslēgšanas turnīrā.