16.01.2014. 17:37

Статья целиком:

, apollo.lv, Sports

Pirms paša šīs sezonas sākuma septembrī Vasiļjevs lauza potīti, un kopš tā laika viņš nav spēlējis, bet janvāra sākumā uzbrucējs negaidīti tika iekļauts Latvijas valstsvienības sastāvā dalībai Soču olimpiskajās spēlēs.

Kā raksta vācu mediji, Vasiļjevs pašlaik trenējas ļoti smagi, lai paspētu sagatavoties Olimpiādei.

«Ja viņš vēlēsies spēlēt piektdien, viņš to darīs, jo pašlaik viņš trenējas arī naktīs,» izteicies Vasiļjeva pārstāvētās Vācijas augstākās līgas (DEL) komandas Krēfeldes «Pinguine» galvenais treneris Riks Aduono.

Vācijas čempionāta kopvērtējumā «Pinguine» ar 68 punktiem 38 spēlēs pašlaik ieņem trešo vietu.

Kā zināms, Vasiļjevs «Pinguine» komandu pārstāv jau devīto sezonu. Pagājušajā sezonā viņš 50 regulārā čempionāta spēlēs izcēlās ar 18 gūtiem vārtiem un 29 rezultatīvām piespēlēm, kas ļāva kļūt par komandas otro rezultatīvāko spēlētāju un visas līgas desmito rezultatīvāko hokejistu. Savukārt deviņos izslēgšanas turnīra mačos viņa kontā bija astoņi gūti vārti un divas rezultatīvas piespēles.

Neilgi pirms iepriekšējās sezonas beigām Vasiļjevs uz vēl divām sezonām pagarināja līgumu ar «Piguine» komandu. 2011.gada vasarā viņš pieņēma Vācijas pilsonību, tomēr tas neliegs doties laukumā Latvijas izlases rindās. Valstsvienībā viņš nav spēlējis kopš 2011.gada pasaules meistarsacīkstēm.

Kā ziņots, Latvijas hokeja izlase Olimpiādei sāks gatavoties 1.februārī, bet uz Sočiem izlidos 6.februārī.

Pirms Olimpiādes hokeja turnīra sākuma Latvija aizvadīs pārbaudes spēles pret Krieviju (8.janvārī) un Austriju (10.janvārī).

Soču olimpiskais hokeja turnīrs ilgs no 12. līdz 23.februārim, un tajā jau ceturto reizi pēc kārtas piedalīsies arī Latvija, aizvadot cīņas vienā grupā ar Šveici, Čehiju un Zviedriju.Nodens Aiviekstes 22, Rīga, LV-1019
Титова Елена Аэробика, Спортивные танцы, Аркрабатический Рок-н-рол
Регистрация