20.11.2014. 22:13
Latvijas Basketbola līgas otrās divīzijas (LBL2) turnīrā šodien notika divi mači. ''Valmiera/VBSS'', zaudējot savā laukumā ar rezultātu 67:69 pret '' Juglu/b.a.L.L'', piedzīvoja astoto zaudējumu šīs sezonas deviņos mačos, tikmēr ''BS Rīga/Rīdzene/Turība'' ar 76:80 zaudēja RTU vienībai.

Šīs dienas pirmajā mačā tikās divas B grupas lejasgala komandas - ''Valmiera/VBSS'' un ''BJBS Rīga/Jugla/b.a.L.L''. Ļoti saspringtā spēlēs galotnē uzvaru visā mačā ar rezultātu 69:67 izcīnīja Jugla/b.a.L.L'', kam šis bija trešais panākums šīs sezonas deviņos mačos, tikmēr valmieriešiem šis jau bija astotais zaudējums tikpat mačos.

Uzvarētāju sastāvā par rezultatīvāko spēlētāju kļuva Rauls Avenītis, kura kontā šodien 19 punkti, tikmēr zaudētāju komandā Ervīns Ivanovs izcēlās ar 17 ačiem, bet par vienu punktu mazāk Māra Riekstiņa kontā.

Dienas otrajā mačā ''BS Rīga/Rīdzene/Turība'' savā laukumā ar 76:80 piekāpās RTU vienībai. Pēc pirmās ceturtdaļas mājinieki iekrāja +12 pārsvaru(29:17), tomēr nākamajās divās desmit minūtēs RTU uzvarēja ar 22:11 un 20:13, kas pirms pēdējās ceturtdaļas viesiem ļāva būt vadībā ar sešu punktu pārsvaru. ''Rīdzene/Turība'' pēdējo ceturtdaļu uzsāka ar izrāvienu, kas kārtējo reizi ļāva pārņemt vadību mačā – 67:63, tomēr pašā spēles galotnē labāki bija viesi, kas tādējādi svinēja savu ceturto uzvaru šīs sezonas deviņos mačos, kamēr ''Rīdzene/Turība'' piedzīvoja sesto zaudējumu astoņos mačos.

RTU vienībā par rezultatīvāko spēlētāju kļuva Nauris Bikovs, kura kontā 25 punkti, kam 14 punktus pievienoja Jānis Ozols. Zaudētāju sastāvā Dāvids Kārlis Muižnieks guva 22 punktus, kamēr Arvis Blumbergs izcēlās ar 12 ačiem.

''Valmiera/VBSS'' – ''BJBS Rīga/Jugla/b.a.L.L'' 67:69 (16:18, 15:18, 15:14, 21:19)''Valmiera/VBSS'': Ivanovs 17, Riekstiņš 16, Apsītis 10(8 ab), Kaufmanis 9, Raiļans 6, Kivriņs 5, Bērziņš 2, Šimainskis 2''BJBS Rīga/Jugla/b.a.L.L'': Avenītis 19, Liepiņš 12, Žubulis 10, Stikuts 10(9 ab), Treimanis 7(8 ab), Skvarnavičs 7, Kļaviņš 4

''BS Rīga/Rīdzene/Turība'' – RTU 76:80 (29:17, 11:22, 13:20, 23:21)''BS Rīga/Rīdzene/Turība'': Muižnieks 22, Blumbergs 12, Adiņš 11, Ate 11, Mičulis 10(8 ab), Sīpoliņš 6, Ērglis 2, Mastiņš 2RTU: Bikovs 25, Bērziņš 14, Ozols 13, Avots 7, Grabovskis 6, Bikše 5, Jančauskis 5, Reinfelds 3, Zeltiņš 2

Izmantotie resursi:Latvijas Basketbola savienība