17.01.2016. 11:04
Amerikāņu bokseris Deontejs Vailders (36-0, 35KO) devītajā raundā nokautēja poli Arturu Špiļku (20-2, 15KO), trešo reizi aizstāvot WBC smagsvaru pasaules čempiona titulu.

Līdz nokautam 30 gadus vecais amerikānis pēc punktiem bija vadībā ar 78:74, 78:74 un 77:75 un devītajā raundā ar iespaidīgu sitienu ar labo roku izslēdza gaismu Špiļkam, kurš centās izdarīt uzbrukuma sitienu un bija palicis neaizsargāts. "Izdarīju to, ko vēlējos. Devu cilvēkiem nokautu. Mana labā roka ir atpakaļ," pēc cīņas sacīja Vailders.

"Viņam klājas labi. Viņš ir nomodā un zina, kur tieši atrodas," poļu boksera stāvokli komentēja viņa treneris Ronijs Šīldss. "Viņš nevēlējās doties uz slimnīcu, bet viņam tas ir jādara piesardzības nolūkos. Labāk būt drošam nekā…"

"Sacīju Špiļkam, ka viņš bija lielisks pretinieks, viņš atdeva sevi visu," pēc uzvaras teica Vailders. "Vienmēr lūdzu divas lūgšanas. Vienu komandas lūgšanu un vienu individuālo. Nevēlos savainot cilvēku tā, lai viņš pēc tam nevarētu atgriezties mājās pie savas ģimenes. Mēs katru dienu riskējam ar savu dzīvību, kāpjot ringā. Viņš noteikti ir manās lūgšanās, un ceru, ka viņam klājas labi."

Vailders par WBC pasaules čempionu smagsvariem kļuva pagājušā gada 17. janvārī, kad 12 raundos ar vienbalsīgu tiesnešu lēmumu pārspēja tobrīdējo čempionu Bermeinu Stivernu. Kopš tā laika Vailders trīs reizes aizstāvējis titulu – devītajā raundā tika nokautēts Ēriks Molina, 11. raundā cīņa tika apturēta pret Žoanu Diopā, bet nu devītajā raundā tika sakauts arī kādreizējais Krakovas "Wisla" huligāns Špiļka.

Izmantotie resursi:Deontay Wilder KO's Artur Szpilka in 9th roundVertikal-2017 Vienības prospekts 6, Jūrmala, LV-2010
Чигур Антон Чигур АнтонДзюдо, Самбо
Регистрация