10.05.2014. 16:20
Ar uzvaru pasaules čempionātu (PČ) Minskā (Baltkrievija) sestdien sāka Vācijas hokeja valstsvienība, kas pēcspēles metienu sērijā 2:1 pārspēja Kazahstānas izlasi.

Статья целиком:

, TVNET.LV, Sporta jaunākās ziņas

• Baltkrievu uzbrucējam Kosticinam piespriesta diskvalifikācija 2005. g. 26. augusts
  • Znaroka vadītā Krievija PČ sāk ar Šveices sakaušanu 2005. g. 26. augusts
  • Francijas hokejisti sensacionāli pieveic Kanādas izlasi 2005. g. 26. augusts

Rezultātu pirmās trešdaļas 11. minūtē atklāja Kazahstānas komandas spēlētājs Andrejs Gavriļins, bet izlīdzinājumu Vācijas izlasei 19. minūtē pēc tāla metiena panāca Matiass Plahta.

Pamatlaikā un papildlaikā rezultāts vairs nemainījās, uzvarētāja noteikšanu atliekot uz pēcspēles metienu sēriju. Tajā veiksmīgāka izrādījās Vācijas valstsvienība, kurai panākumu nodrošināja Tomass Openhaimers.

Vācijas hokejisti veica 46 metienus pa pretinieka vārtiem, kamēr Kazahstāna sāncenšu vārtus apdraudēja 20 reizes.

Tikmēr citā spēlē sestdien Norvēģijas valstsvienība ar 3:0 A grupas mačā «Chizhovka Arena» pieveica Itālijas komandu. Vārtus guva Mortens Asks, Annešs Bastiansens un Niklass Rēsts.

Vēl sestdien B grupā paredzētas divas spēles. Pulksten 16.45 Latvijas izlases mērosies spēkiem ar Somijas komandu, bet plkst. 20.45 Šveice tiksies ar ASV valstsvienību.

Pasaules čempionāts Minskā norisināsies no 9. līdz 25. maijam.