10.12.2013. 08:59
Tunisijas vīriešu rokasbumbas izlase par sevi jau ir likusi runāt ne reizi vien un visskaļāk 2005. gada pasaules čempionātā, kad tā ieņēma 4. vietu. Tagad "patrokšņot" nolēma Tunisijas dāmu izlase, kas pasaules čempionātā Serbijā tikai ar 24:26 un tikai pašā spēles galotnē piekāpās tradicionāli spēcīgākai Ungārijai.

2012. gada Eiropas čempionāta bronzas medaļu ieguvējas ungārietes jau pēc pirmā puslaika - 15:15 - saprata, ka pastaigas nebūs. Neizšķirts bija arī 10 minūtes pirms mača beigām - 20:20, bet tad pēdējo divu Āfrikas čempionātu sudraba medaļu ieguvējas (jau astoņas reizes pēc kārtas čempione ir Angolas izlase) izvirzījās vadībā - 21:20. Neizšķirts bija arī 54. minūtē - 22:22, taču pašā galotnē Ungārijas izlases spēlētāju meistarība un tamlīdzīgu turnīru pieredze tomēr ņēma virsroku - 57. minūtē bija 24:22, bet pēdējās minūtes sākumā Zuzanna Tomori (guva trīs no četriem pēdējiem vārtiem Ungārijas izlasē) panāca 26:23 un tikai tad beidzot kļuva skaidrs, ka pārsteiguma nebūs.Tunisijas izlases sniegums, protams, ir pārsteigums, taču tam ir arī izskaidrojums - 6 no tunisietēm spēlē Francijas klubos, bet vēl pa vienai ir Norvēģijas un Dānijas klubos...Vēl D grupā Vācija ar 37:32 pārspēja Čehiju, bet Rumānija ar 32:13 sagrāva Austrāliju. Ungārijai, Vācijai un Rumānijai ir pa 4 punktiem, bet Tunisijai, Čehijai un Austrālijai punktu nav. Skaidrs, ka ceturtās vietas liktenis izšķirsies Čehijas un Tunisijas izlašu savstarpējā spēlē.

C grupā: Paragvaja - Angola 12:37, Spānija - Polija 26:20 (puslaiks - 11:11, pēc pārtraukuma polietes bija vadībā ar 13:11 un 14:12, bet tad sekoja spāniešu 8:1 izrāviens un tas izšķīra spēles iznākumu), Argentīna - Norvēģija 18:37. Pa 4 punktiem ir Norvēģijai un Angolai, pa 2 punktiem - Polijai un Spānijai, nav punktu - Argentīnai un Paragvajai, kuras visticamāk arī netiks 1/8 finālā.