17.01.2016. 20:14
ELVI florbola līgas vīriešiem regulārā turnīra uzvarētāja "Lielvārde" šosezon piedzīvojusi tikai divus zaudējumus - abus pēcspēles metienos, abus - "Ulbrokai/FS Masters". Šodien lielvārdieši saviem vienmēr tik neērtajiem pretiniekiem piekāpās viņu laukumā ar 7:8, izlīdzinājumu Ulbrokas komanda panāca pēc Artūra Jurševska metiena divas (!) sekundes pirms pamatlaika beigām.

"Lielvārdei" un "Ulbrokai/FS Masters" šis čempionāts sākās ar savstarpēju maču Lielvārdē - laukuma saimnieki toreiz pamatlaika pēdējās piecās minūtēs pazaudēja divu vārtu pārsvaru un piedzīvoja zaudējumu bullīšos - 4:5. Pēc tam Lielvārdes komanda svinēja 16 uzvaras pēc kārtas, kas tai ļāva jau priekšlaicīgi kļūt par regulārā turnīra uzvarētāju. Šodien lielvārdieši devās uz Ulbroku, lai revanšētos saviem parasti tik neērtajiem pretiniekiem, kuri jau nodrošinājuši savu dalību izslēgšanas spēlēs, bet turpina cīņu par pēc iespējas augstāku vietu turnīra tabulā. Maču pārliecinošāk sāka viesi, kuri pēc Kristera Puķīša un Ervīna Torstera metieniem izvirzījās vadība ar 2:0, bet pēc pirmā perioda rezultāts bija 2:1. Otrās trešdaļas laikā "Lielvārde" vēl divas reizes ieguva divu vārtu pārsvaru (3:1 un 4:2), bet pirms otrā pārtraukuma uz rezultātu tablo bija līdzsvars - 4:4. Desmit minūtes pirms pamatlaika beigām viesiem bija divu vārtu handikaps (6:4), bet tad divus vārtus pēc kārtas iemeta ulbrokietis Kārlis Bulāns, atjaunojot neizšķirtu - 6:6. 59.minūtē lielvārdiešus vadībā ar 7:6 izvirzīja Matīss Pēteris Polis, taču Lielvārdes komandai nebija lemts doties mājup kā uzvarētājai, jo divas (!) sekundes pirms pamatlaika beigām neizšķirtu (7:7) panāca Artūrs Juršveskis. Papildlaikā vārti netika gūti, bet pēcspēles metienos veiksme bija mājinieku pusē - savas izdevības izmantoja Kārlis Bulāns, Artūrs Jurševskis un Reino Ješēvics (8:7).

Par labāko spēlētāju uzvarētāju rindās atzina Kārli Bulānu, kuram šajā mačā ne vien realizēts bullītis, bet arī "hat-trick". Trīs rezultatīvas piespēles Kasparam Šķēlam, bet Artūram Jurševskim divi goli. Labākā spēlētāja balvu Lielvārdes sastāvā saņēma komandas debitants - vārtsargs Edgars Gailītis. Rezultatīvākais ar trim piespēlēm bija Toms Akmeņlauks, bet Matīsam Pēterim Polim un Ervīnam Torsteram pa diviem goliem. "Ulbroka/FS Masters" pēc ļoti vērtīgo divu punktu izcīnīšanas ar 36 punktiem pakāpās uz 3.vietu turnīra tabulā.

Izmantotie resursi:Latvijas Florbola savienība » LV »...

Солнцев Валерий Солнцев ВалерийГреко-римская борьба, Вольная борьба, Пляжная борьба