01.07.2012. 10:04
Eiropas Futbola federāciju asociācija (UEFA) paudusi sajūsmu par šovakar finišējošā Eiropas čempionāta finālturnīra televīzijas reitingiem.

Статья целиком:

, apollo.lv, Sports

Tiek ziņots, ka visas prognozes par televīzijas auditorijas apjomu ir pārspējušas jebkādas cerības. Eiropas kontinenta iedzīvotāju interesi UEFA nodēvējusi par «izcilu», bet jūtams pieaugums interesē par turnīru vērojams arī ASV un Āzijas kontinentā.

Tā, piemēram, ceturtdaļfināla spēle starp Anglijas un Itālijas izlasēm kļuva par skatītāko šīs stadijas turnīra spēli tā vēsturē. Lielbritānijā spēli televīzijas pārraidēs vēroja 20,3 miljoni cilvēku, bet Itālija - 21,8 miljoni.

Šie skaitļi ir lielāki nekā, piemēram, Lielbritānijas prinča Viljama un Keitas Midltones kāzās pagājušajā gadā, vai karalienes Elizabetes II dimanta jubilejas svinībās.

Spānijas un Portugāles pusfināla spēli Spānijā noraudzījās vairāk nekā 18 miljoni cilvēku, padarot to par vienu vērotākajām televīzijas pārraidēm valsts vēsturē.

Eksperti lēš, ka lielu daļu šī panākuma veido lielais čempionāta laikā gūto vārtu skaits un dažādas politiski specifiskas attiecības daudzu čempionātā pārstāvēto izlašu starpā.

Lai nodrošinātu čempionāta spēļu pārraidīšanu 206 valstīts, turnīra laikā strādājušas 16 filmēšanas brigādes ar kopumā 1500 darbiniekiem.

Eiropas čempionāta finālturnīrs šodien noslēgsies ar finālmaču starp Spāniju un Itāliju. 

Tweet Materiāls publicēts sadarbībā arBoulinga centrs Nonucīši Uzvaras 12, Jelgava, LV-3001
Кушнир Наталья Кушнир НатальяФитнес, Аэробика, Боди-байк
Регистрация