04.06.2015. 12:36
U20 Pasaules kausā futbolā tika izspēlētas otrās kārtas spēles E un F grupās. E grupā pie panākuma tika Nigērijas izlase, kas ar 4:0 uzvarēja Ziemeļkoreju, bet Brazīlija ar 2:1 pieveica Ungārija. F grupā pirmo uzvaru turnīrā, ar 3:0 pār Hondurasu, svinēja Fidži izlase, kamēr Vācija ar 3:0 pārspēja Uzbekistānu.

Vēsturisku panākumu šodien guva Fidži izlase. Turnīra debitante ar 3:0 uzvarēja vienaudžus no Hondurasas. Iepriekšējā grupu turnīra kārtā, spēlē ar Vāciju, Fidži iesita pirmos vārtus U20 Pasaules kausa ietvaros, bet spēlē pret Hondurasu izcīnīja pirmo uzvaru, saglabājot labas izredzes iekļūt izslēgšanas spēļu kārtā.

Kārtas centrālā spēle risinājās starp Ungārijas un Brazīlijas izlasēm. Abām komandām uzvara nodrošinātu dalību turnīra izslēgšanas spēlēs. Jau 8.minūtē Ungārijas komanda izvirzījās vadībā, kad vārtus guva Benko Mervo. Vārti tika gūti strīdīgā situācijā: pat atkārtojumā nebija redzams, vai bumba pilnībā šķērsojusi vārtu līniju. Šajā epizodē neveiksmīgi nospēlēja Brazīlijas vārtsargs, kurš, atsitot Mervo sitienu, novirzīja to uz vārtiem, bet pēc tam centās labot kļūdu, izsitot bumbu no vārtiem. Līnijtiesnesis, kurš norādīja uz vārtu guvumu, no sava skatpunkta nevarēja redzēt, vai bumba bija pilnībā šķērsojusi vārtu līniju.

16.minūtē Kristians Tamass nopelnīja otro dzelteno kartīti un tika noraidīts no laukuma. 50. minūtē Danilo izlīdzināja rezultātu, bet četras minūtes pirms beigām uz Ungārijas vārtiem tika nozīmēts 11 metru soda sitiens, ko realizēja Andreas Pereira. Brazīlija uzvarēja Ungāriju ar 2:1 un iekļuva izslēgšanas spēlēs.

Pēc divām spēļu kārtām E grupā pirmajā vietā ar sešiem punktiem ir Brazīlija, kas jau ir nodrošinājusi vietu izslēgšanas spēlēs. Otrā ar trim punktiem ir Ungārija. Trešajā vietā ar trim punktiem un sliktāku vārtu attiecību ir Nigērija, bet ceturtā ir Ziemeļkoreja bez punktiem.

F grupas pirmajā vietā ir Vācija ar sešiem punktiem un jau nodrošinātu vietu izslēgšanas spēlēs. Otrajā vietā ar trim punktiem ir Hondurasa. Trešajā vietā ar trim punktiem, bet sliktāku vārtu attiecību ir Fidži. Ceturtajā vietā Uzbekistāna, kura turnīrā punktus vēl nav izcīnījusi.