01.06.2015. 09:52
U20 Pasaules Kausa izcīņas grupu turnīra pirmās kārtas pēdējās spēles izcēlās ar augstu rezultativitāti. Vācija ar 8:1 sagrāva Fidži, Brazīlija aizraujošā spēlē ar 4:2 uzvarēja Nigēriju. Hondurasa ar 4:3 pieveica Uzbekistānu, bet Ungārija ar 5:1 uzvarēja Ziemeļkoreju.

E grupā aizraujoša cīņa norisinājās starp Nigērijas un Brazīlijas izlasēm. Spēlē, kurā ne viena, ne otra komanda nebija pelnījusi zaudējumu, veiksmīgāk nospēlēja Brazīlijas izlase, kas uzvarēja spēlē ar rezultātu 4:2. Spēli veiksmīgāk iesāka Brazīlijas izlase, kuras uzbrukumi sekmējās ar panākumu jau mača 4.minūtē, kad pēc Judivana piespēles, no tuvas distances, precīzi sita Gabriels Hesus. Pēc neveiksmīgā spēles sākuma iespēlējās arī Āfrikas čempioni un 10.minūtē panāca izlīdzinājumu, kad pēc Musa Jahaja piespēles vārtus guva Success Isāks. Spēles 28.minūtē Nigēriju vadībā izvirzīja Musa Jahaja, bet jau 34.minūtē pēc teicamas Gabriela Hesusa piespēles izlīdzinājumu spēlē panāca Judivans. Pēc Brazīlijas otrajiem gūtajiem vārtiem laukumā turpinājās līdzīga cīņa, bet spēles 59.minūtē Bosčilia atkārtoti izvirzīja vadībā Brazīliju. Punktu spēlei pielika Judivans, kurš pēc Nigērijas izlases vārtsarga Enaholo kļūdas, mača 82.minūtē uzstādīja gala rezultātu Brazīlija 4:2 Nigērija.

Otrā E apakšgrupas spēlē tikās Ziemeļkorejas un Ungārijas izlases. Šajā spēlē uzvaru ar 5:1 izcīnīja Ungārijas futbolisti. Lielisku spēli aizvadīja Benko Mervo, kurš guva hat-trick.

F grupas spēlē Vācijas izlase sagrāva turnīra debitantus Fidži izlasi ar 8:1. Spēles 18.minūtē Vāciju vadībā izvirzīja Niklass Starks, divas minūtes vēlāk uz Fidžī vārtiem tika nozīmēts 11 metru soda sitiens, ko realizēja Marks Stendera. Vēl pēc trim minūtēm Grisča Proemels palielināja Vācijas izlases pārsvaru līdz 3:0. Spēles 27.minūtē, savus otros vārtus spēlē guva Starks. Arī turpinājumā laukumā dominēja Vācija un pēc diviem Hany Mukhtara vārtiem komandas devās puslaika pārtraukumā uz tablo degot rezultātam Vācija 6:0 Fidži. Pēc pārtraukuma Iosefo Verevou kļuva par pirmos spēlētāju, kas guvis vārtus šajā turnīrā Fidžī labā. Vēl vārtus guva Marvins Stefaniaks un Hany Mukhtars, kurš 89.minūtē guva savus trešos vārtus spēlē no 11 metru soda sitiena atzīmes.

Tikmēr Hondurasa ar 4:3 pieveica Uzbekistānas vienaudžus. Spēles rezultāts tika atklāts 4.minūtē, kad Hondurasu vadībā izvirzīja Žo Benavidezs, spēles 20.minūtē Braiens Ročezs dubultoja Hondurasas pārsvaru, bet 31.minūtē Uzbekistānai vienu vārtus atguva Dostonbeks Hamdamovs. 49.minūtē 3:1 Hondursas labā panāca Kevins Alvarezs. Spēlē intrigu atgrieza Eldors Šomurodovs, kurš 79.minūtē samazināja rezultāta starpību līdz minimumam. Spēles kompensācijas laikā komandas apmainījās ar vārtu guvumiem, no sākuma Ročezs guva savus otros vārtu spēlē, bet pirms pašas finālsvilpes vienus vārtus atguva Zabihillo Urinbojevs. Gala rezultātā Hondurasa 4:3 Uzbekistāna.

Vieta Komanda U N Z V.A. P
1. Ungārija 1 0 0 5:1 3
2. Brazīlija 1 0 0 4:2 3
3. Nigērija 0 0 1 2:4 0
4. Ziemeļkoreja 0 0 1 1:5 0
Vieta Komanda U N Z V.A. P
1. Vācija 1 0 0 8:1 3
2. Hondurasa 1 0 0 4:3 3
3. Uzbekistāna 0 0 1 3:4 0
4. Fidži 0 0 1 1:8 0Jūras zirgi Zvejniekciems, Upes 6, Saulkrastu p., Saulkrastu n., LV-2161
Аглениекс Аигарс Гребля на байдарке и каноэ, Гребной слалом
Регистрация