30.10.2017. 21:21

Latvijas U17 izlasei šodien bija paredzēta spēle Davida Petriašvili vārdā nosauktajā stadionā, taču tajā tika paspēts aizvadīt vien pāris minūtes, kad spēcīgais vējš nogāza gaismas prožektoru un spēle tika pārtraukta.

LFF ziņoja, ka tika aizvadītas diskusijas par spēles pārcelšanu. Tika panākta vienošanās spēli turpināt pāris stundas vēlāk, tikai jau citā stadionā – Miheila Meši vārdā nosauktajā arēnā, kur šodien spēli aizvadīja arī Gruzijas un Itālijas izlases, ar 2:0 uzvarot itāļiem.

Atsāktajā mačā pirmā vadībā izvirzījās Melnkalnes izlase, kurai 50. minūtē vārtus guva Nikša Vujanovičs. Taču Latvija paspēja atgūties, un 71. minūtē pendeli realizēja Renārs Varslavāns, „Metta/LU” pārstāvis, kurš šosezon piedalījies astoņos Virslīgas mačos. 11 metru soda sitiens tika piešķirts par noteikumu pārkāpumu pret Maksimu Sidorovu.

Latvija līdz ar to ieņēma trešo vietu savā apakšgrupā aiz Itālijas un Gruzijas. Teorētiski tas vēl atstāj iespējas iekļūt nākamajā kārtā, jo tur iekļūs visu grupu divas pirmās vietas un četras labākās trešo vietu ieguvējas. Trešo vietu konkurencē tiks rēķinātas tikai spēles pret grupas uzvarētājām, kas Latvijai sniedza labas cerības, jo gan Gruzijai, gan Itālijai tika zaudēts ar minimālo 0:1. Citās grupās tikai trīs trešās vietas ieguvējas ieguva punktus pret pirmajām divām vietām, bet ar savu vārtu bilanci Latvija tomēr palika otrā aiz strīpas, jo Norvēģija un Andora savos mačos pret favorītēm bija zaudējusi ar 1:3 un bija priekšā Latvijai vairāk gūto vārtu dēļ.

Izmantotie resursi:The official website for European football –...