05.01.2017. 18:12

Spēlē pret igaunietēm bija nepieciešama uzvara. Neveiksmes gadījumā trīs komandas finišētu ar bilanci 2-1, bet savstarpējās cīņās labākā gūto un zaudēto punktu attiecība pirms ceturtdienas bija Somijai (1-1, +49; Latvijai 1-0, +10; Igaunijai 0-1, -59).

Kaspars Mājenieks deva iespēju visām meitenēm – 11 no 12 spēlētājām laukumā pavadīja 10-25 minūtes. Latvijas kadetes dominēja cīņā par atlēkušajām bumbām (47-26) un pārspēja sāncenses ātrumā, no spēles izdarot divreiz vairāk metienu (realizācija 26/77 pret 12/39)

Sarkanbaltsarkanās pirmajā puslaikā guva tikpat punktu, kā igaunietes visā spēlē – 39:21. Trešā ceturtdaļa bija eksperimentālākā no visām, bet pēdējās desmit minūtēs Latvijas pārsvars pieauga par 15 punktiem.

Igaunija – Latvija 39:71 (14:22, 7:17, 10:9, 8:23)Latvija: Laura Meldere 22 (2p 10/16, 1p 2/5; 9ab, 3rp, 3bm), Anita Miķelsone 10 (5ab, 6ip), Vika Altrofa 8, Betija Rudzīte 8, Paula Kļeščova 6 (10ab), Flēra Vīnerte 5 (6ab), Una Šteinharde 5 (4ab), Ketija Vihmane 3 (3rp), Līna Loceniece 2, Jete Nulle 2 (7rp), Evelīna Fricsone, Daniela Grigorjeva.