01.06.2015. 10:08
Trīs Anglijas premjerlīgas kluba Lesteras «City» futbolisti Bangkokā iekūlušies rasistiskā seksa skandālā, un kluba vadība viņus no tūres Taizemē aizsūtījusi mājās, vēsta «Sunday Mirror».

Статья целиком:

, apollo.lv, Sports

Toms Hopers, Džeimss Pīrsons un Ādams Simts viesnīcas numuriņā iemūžināja video ar seksa izpriecām. Viens no futbolistiem seksa pakalpojumu sniedzējai veltīja rasistiskus vārdus. Video publicējis laikraksts «Sunday Mirror».

Lesteras «City» klubs paziņojis, ka nosoda šādu futbolistu rīcību un veiks iekšēju izmeklēšanu, pagaidām no sīkākiem komentāriem atsakoties. 

Džeimss Pīrsons ir komandas galvenā trenera Naidžela Pīrsona dēls. 

Visi trīs futbolisti savu vainu atzinuši, atvainojušies un pauduši nožēlu par notikušo. 

«Lesteras «City» valde pauž nopietnas bažas par notikušo. Tā kā futbolisti pārstāv mūsu klubu, mēs pret šo lietu izturēsimies ļoti nopietni. Toms Hopers, Džeimss Pīrsons un Ādams Simts atvainojas par notikušo incidentu. Viņi atvainojas sievietēm, komandai, kluba vadībai, līdzjutējiem un savām ģimenēm. Spēlētāji atgriežas Anglijā,» vēsta vienības mājas lapa. 

Lesteras «City» kluba īpašnieki ir taizemieši Aijavats Šrivadanaraba un Vičajs Šrivadanaraba. Latvijas In-line hokeja federācija Uzvaras prospekts 17-14, Baloži, Ķekavas n., LV-2128
Кучанс Василий Греко-римская борьба, Борьба на поясах, Пляжная борьба
Регистрация