09.06.2015. 11:15
Regbija kluba "Miesnieki" regbija 7 komanda "Transact Pro" 12. un 13. jūnijā pirmo reizi kluba vēsturē piedalīsies "Roma Sevens" turnīrā. Pateicoties veiksmīgam sniegumam Amsterdamā, "Transact Pro" saņēma uzaicinājumu doties uz Romu, kur, dāmu un veterānu turnīrus ieskaitot, pārstāvētas būs komandas no pieciem kontinentiem.

Došanās uz Romu nebija "Transact Pro" sezonas plānos, taču veiksmīgais starts Amsterdamā noveda pie tā, ka turpat Amsterdamā komanda tika uzaicināta uz Romu. Romas turnīrā piedalās tikai 16 īpaši uzaicinātas vienības no visas pasaules. Pirmo reizi starp tām arī miesnieki, kuriem būs krietni jānopūlas, lai paliktu šā turnīra ikgadējā apritē.

Dalībnieku pulkā skaļu nosaukumu netrūks. Vīriešu turnīrā arī šogad startēs pēdējo divu gadu čempioni DĀR izlase, tāpat turnīru kā gatavošanos olimpiskajām spēlēm izmantos arī Brazīlijas izlase. Vēl bez jau minētajiem smagsvariem turnīrā startēs komandas no Argentīnas, Spānijas, Šveices, Itālijas, Gruzijas, Francijas un Latvijas, kā arī būs trīs internacionālas vienības. Paralēli norisināsies arī dāmu regbija 7 turnīrs un veterānu (35+) turnīrs kungiem.

14-kārtējie Latvijas čempioni regbijā 7 uz Romu dosies konkurētspējīgā sastāvā. Tiesa, trūks vairāku vadošo spēlētāju. Salīdzinot ar Amsterdamas sastāvu, Romā dažādu iemeslu dēļ nespēlēs Viktors Silvoniks, Raivis Kokins, Andrejs Aleksandrovs un Emīls Cēburs. Toties uz Romu dosies bijušais ilggadējais Latvijas regbija 7 izlases kapteinis Jānis Priede, vairāku līderu prombūtne durvis uz Romu pavērusi jaunajam Artūram Andersonam, tāpat kārtējo reizi nozīmīgām sacensībām piesaistīts pieredzējušais Arvis Pilenieks.

Turnīra izspēles kārtība būs gana vienkārša. Pirmajā dienā tiks aizvadītas apakšgrupu spēles. Visas komandas būs sadalītas četrās grupās. Savukārt otrajā dienā komandas, balstoties uz pirmās dienas rezultātiem, dalīs vietas.

"Transact Pro" galvenais treneris Uldis Bautris: "Esam ļoti pagodināti par uzaicinājumu piedalīties šādā turnīrā. Neesam tam plānveidīgi gatavojušies, jo uzaicinājums nāca pēkšņi. Pateicoties mūsu sponsoru "Transact Pro" atbalstam, varam šādā turnīrā startēt. Gana daudz esam startējuši starptautiskās sacensībās, taču šādā turnīrā spēlēsim pirmo reizi. Ceram uz abpusēji pozitīvu pirmo iespaidu, lai došanās uz Romu kļūtu par ikgadēju mūsu kluba notikumu."

Nr. p.k. Spēlētājs Dzimšanas datums
1 Emīls Balodis 24.11.1989
2 Andris Andersons 30.06.1981
3 Krists Kruskops 11.09.1986
4 Jānis Priede (c) 25.02.1979
5 Gunārs Andersons 30.03.1979
6 Ivars Eglis 29.06.1989
7 Maksims Batrakovs 28.10.1988
8 Elmārs Šefanovskis 12.09.1992
9 Toms Asejevs 03.12.1989
10 Artūrs Andersons 19.04.1992
11 Juris Iesalnieks 23.04.1995
12 Arvis Pilenieks 24.05.1982

Treneris: Uldis BautrisĀrste: Jekaterina LiepiņaKluba pārstāvis: Kristaps Andersons

Tiešās translācijas no turnīra būs skatāmas "Raisport" kanālā.

Resurss:Roma Seven 2015 International rugby seven's...Boulinga centrs Nonucīši Uzvaras 12, Jelgava, LV-3001
Семенков Вячеслав Бокс, Таэквондо, Кикбоксинг, ММА
Регистрация