04.01.2017. 23:56

Londonas ''Chelsea'' līdz šim bija sasniegusi fantastisku formu, uzvarot 13 Premjerlīgas spēles pēc kārtas. Tādējādi tika labots kluba rekords (11 uzvaras) un komanda turpināja tiekties pēc nākamā ieraksta rekordu grāmatā, proti, visu laiku garākās uzvaru sērijas Premjerlīgā, kas pieder Londonas ''Arsenal'' (14).

Londonas ''Chelsea'' pieteikumā savainojuma dēļ netika iekļauts Džons Terijs, bet ''Tottenham'' rindās šā paša iemesla dēļ spēli nevarēja uzsākt Eriks Lamela. Abas komandas bija praktiski spēcīgākajos sastāvos.

''Tottenham'': Loriss – Vertongens, Alderveirelds, Daiers – Rouzs, Vanjama, Dembelē (Vinkss 74'), Volkers – Alli (Sisoko 86'), Keins (Sons 91'), Eriksens

''Chelsea'': Kurtuā – Keihils, Luiss, Aspiliketa – Alonso (Viljans 65'), Kantē (Fabregass 79'), Matičs, Mouzess (Bačuajī 85') – Azārs, Kosta, Pedro

Jau piektajā minūtē viens no ''Chelsea'' uzbrukuma līderiem Edens Azārs nonāca vienatnē pret Igo Lorisu, taču bumbu sita nedaudz garām vārtiem. Pēc brīža Kristians Eriksens atbildēja ar tālsitienu, tomēr pirms tam ''Chelsea'' izniekoja lielisku pretuzbrukumu, par ko ''Chelsea'' labākais vārtu guvējs Djēgu Kosta pamatīgi nolamāja savu komandas biedru Pedro.

Gan ''Tottenham'', gan ''Chelsea'' spēlēja visai piesardzīgi, daudz neriskējot, taču spēle kopumā bija asa un tiesnesim bieži bija jāsvilpj pārkāpumi. Pirmā puslaika pēdējā kompensācijas laika minūtē Eriksens veica izcilu centrējumu savam talantīgajam kolēģim Delem Alli, kurš skaisti raidīja bumbu vārtos ar galvu, panākot 1:0. Taisnības labad jāsaka, ka šajā epizodē veiksmīgāk varēja nospēlēt ''Chelsea'' centra aizsargi Gerijs Keihils un Davids Luiss.

Antonio Kontes vadītā komanda nevilcinājās un pēc pārtraukuma uzreiz devās uzbrukumā, kad labu sitienu izpildīja Kosta, ko ar grūtībām atvairīja Loriss. Uzreiz nākamajā uzbrukumā Azāram bija vēl labāka iespēja panākt neizšķirtu, taču viņš no apmēram diviem metriem bumbu ar galvu sita neveiksmīgi garām vārtiem.

Pēc neilga laika Eriksens un Alli vēlreiz nodemonstrēja savu lielisko sadarbību. Bumba nonāca pie dāņu futbolista, kurš sameklēja Alli, centrēja, un talantīgais pussargs otro reizi mačā bumbu vārtos sita ar galvu, panākot jau 2:0. Jāpiebilst, ka Alli tādējādi guvis divus vārtus mačā jau trīs spēles pēc kārtas un pēdējos četros mačos, šo ieskaitot, izcēlies ar septiņiem (!!) vārtu guvumiem. Nedaudz vēlāk 20 gadīgais Alli tika nomainīts un pavadīts ar vētrainiem skatītāju aplausiem. Spēle noslēdzās, un ''Chelsea'' tādējādi piedzīvoja sāpīgu zaudējumu.

Солнцев Валерий Солнцев ВалерийГреко-римская борьба, Вольная борьба, Пляжная борьба