23.11.2013. 11:37

Статья целиком:

Tīruma divu braucienu summā uzrādīja laiku minūte un 20,922 sekundes, par 0,787 sekundēm atpaliekot no uzvarētājas, vācietes Natālijas Gaizenbergeres, bet Zirne no uzvarētājas atpalika par 1,037 sekundēm, ieņemot 22. vietu 24 sportistu konkurencē.

Otro vietu sacensībās ieguva vāciete Tatjana Hifnere, kura Gaizenbergerei zaudēja tikai 0,032 sekundes, bet trešo vietu ieņēma vēl viena Vācijas kamaniņu sportiste Aņke Višņevski, kura no uzvarētājas atpalika par 0,176 sekundēm.

Atgādinām, ka sezonas pirmajā posmā Norvēģijas pilsētā Lillehammerē Tīrumā izcīnīja augsto, ceturto vietu, bet Zirne ierindojās 14. vietā.

Pasaules kausa trešais posms risināsies nākamās nedēļas nogalē Vinterbergas trasē Vācijā.