01.12.2013. 16:26
Vārti: 11:12 Kablukovs (Gluhovs) 0:1, 14:17 Koļcovs (Gluhovs, Kablukovs) 0:2Soda minūtes: 2:2Vārtsargi: Mikaels Telkvists - Staņislavs Gaļimovs

18': Pārkāpums pret Vitāliju Pavlovu. Rīgas Dinamo trešdaļas izskaņā iespēja samazināt deficītu līdz minimumam.

15': Mitišču Atlant dubulto pārsvaru. 2:0 panāk netraucētais Konstantīns Koļcovs, kurš vārtu guvumā pārvērš piespēli no aizvārtes. Rīgas Dinamo aizsardzībā nospēlē pavirši.

13': Viesiem vēl viena izdevība, bet uzdevumu augstumos ir Mikaels Telkvists.

12': Mitišču Atlant izvirzās vadībā - 1:0. Pēc ilgā Rīgas Dinamo spiediena pretuzbrukumā aizskrien Iļja Kablukovs, no distances pārspējot Mikaelu Telkvistu. Zviedrs nospēlēja neveiksmīgi - viņam atlēkusī ripa pārlidoja pāri un nodevīgi ieslīdēja mājinieku cietoksnī.

11': Pēc Mika Indraša piespēles garām met Pols Šehura. Ilgstošā uzbrukumā smailē nonāk arī Roberts Bukarts, bet arī viņam neizdodas izcelties.

10': Pols Šehura un Mets Robinsons izveido pretuzbrukumu, metienu izdarot aizsargam.

7': Rīgas Dinamo spēlē pilnā sastāvā.

7': Uzbrukuma smailē Igors Radulovs, kurš met garām.

7': Bīstama situācija pie Mikaela Telkvista sargātajiem vārtiem, taču rīdzinieki kopīgiem spēkiem nosargā vārtu priekšu un neļauj viesiem atklāt rezultātu.

6': Mikaels Telkvists tiek galā ar Iļjas Kablukova metienu no zilās līnijas un iztiek bez atlēkušās ripas.

5': Noraidījums Arvīdam Reķim.

4': Mitišču Atlant spēlē pilnā sastāvā.

2': Marsels Hosa izdara metienu no labā iemetiena apļa pēc Sanda Ozoliņa piespēles, taču ripu raida vārtiem secen.

2': Mitišču Atlant seši laukuma spēlētāji. Rīgas Dinamo pirmais vairākums.

1': Spēle ir sākusies!

Rīgas Dinamo: Mikaels Telkvists (Rihards Cimermanis); Arvīds Reķis - Sandis Ozoliņš, Kristaps Sotnieks - Mets Robinsons, Krišjānis Rēdlihs - Jēkabs Rēdlihs; Vitālijs Pavlovs - Kails Vilsons - Marsels Hosa, Roberts Bukarts - Pols Šehura - Miks Indrašis, Marcels Haščāks - Andris Džeriņš - Gunārs Skvorcovs, Juris Upītis - Rustams Begovs - Māris Bičevskis.