02.12.2013. 19:47
"Oklahoma City Thunder" līderis Kevins Durants svētdien, 1. decembrī, uzvarā pār "Minnesota Timberwolves" basketbolistiem piecās pozīcijās savāca iespaidīgāko statistiku 25 gadu laikā. Uzbrucējs nopelnīja ceturto "triple-double" karjerā.

Durants spēli pabeidza ar 32 punktiem, 10 atlēkušajām bumbām, 12 piespēlēm, četriem bloķētiem metieniem un četrām pārķertām bumbām. Kā vēsta “Elias Sports Bureau”, viņš ir pirmais spēlētājs NBA vēsturē, kurš reģistrējis tādus skaitļus kopš 1973. gada, kad bloķētie metieni un pārķertās bumbas kļuva par līgas oficiālās statistikas sastāvdaļu.

Līdzīgu sniegumu izdevās parādīt tikai “Chicago Bulls” līderim Maiklam Džordanam 1988. gada 16. janvāra spēlē pret “Detroit Pistons”. Čikāgas aizsargs toreiz 36 punktiem pievienoja 10 atlēkušās bumbas, 10 piespēles, četrus bloķētus metienus un četras pārķertas bumbas. Džordans iemeta par četriem punktiem vairāk, taču izdarīja par divām piespēlēm mazāk.

“Kevins ir statistikas piesātinātājs,” savu labāko spēlētāju slavēja Oklahomas treneris Skots Brūkss (Scott Brooks). “ Viņš var izdarīt visu, turklāt viņam piemīt spējas apvienot iespaidīgus metienu vakarus ar atlēkušo bumbu vākšanu, piespēlēšanu, bumbu pārķeršanu un metienu bloķēšanu. Viņš ir viens no dažiem, kuram tas ir pa spēkam. Šī iemesla dēļ mūs var uzskatīt par labu aizsardzības komandu, jo Kevins var segt dažādu pozīciju spēlētājus, ne tikai savu sedzamo.”

“Thunder” izcīnīja septīto uzvaru septiņās spēlēs, izvirzījās Rietumu konferences līderpozīcijās un atkārtoja franšīzes labāko sezonas startu, savā laukumā gūstot devīto panākumu pēc kārtas. Iepriekšējo reizi tāda sērija izdevās 2004. gadā, kad komanda bāzējās Sietlā.

Durants 2013. gada sezonā savāca trīs “triple-double”, taču pēc uzvaras pār “mežavilkiem” to pat nepieminēja. “Priecājos par uzvaru. Sākumā aizsardzībā izskatījāmies nedaudz nīkulīgi, kamēr pretinieki iemeta 80% metienu no spēles. Turpinājumā samazinājām viņu precizitāti līdz 41% un tas izrādījās ļoti svarīgi. Mūsu garie spēlētāji paveica labu darbu, sarūgtinot divus pretinieka garsos spēlētājus. Mēs uzsūcām viņu enerģiju.”

Izmantotie resursi:Kevin Durant's triple-double powers Thunder by...OZO Daiļslidošanas klubs Ozolnieki, Stadiona 5, Ozolnieku p., Ozolnieku n., LV-3018
Алксне Инта Аэробика, Плавание
Регистрация