, LSM.LV - Sports

01.05.2015 18:17

Divu minūšu noraidījums Mārim Jasam.

01.05.2015 18:15

Viena vīra pārsvaru izmantot neizdodas, kaut iespējas bija. Kādā no epizodēm Dārziņš viens ieslidoja zonā un izlauzās līdz pretinieku vārtiem.

01.05.2015 18:13

Latvijas izlasei vairākums.

01.05.2015 18:11

Kanādiešu aizsardzībā parādās caurumi, taču mēs neizmantojam iespēju gūt pirmos vārtus.

01.05.2015 18:10

Latvieši cenšas demonstrēt spēka spēli, taču joprojām nospiedošs pārsvars kanādiešiem.

01.05.2015 18:08

Latvijas izlases vārtos Muštukovu nomainījis Masaļskis.

01.05.2015 18:07

Jau 0:5, kaut otrajā trešdaļā nav nospēlētas pat piecas minūtes. Mūsu aizsargi ļauj izvērsties pretiniekiem.

01.05.2015 18:04

Rezultāts gandrīz kļūst 0:4, bet pretinieku uzbrucējs met garām vārtiem.

01.05.2015 18:03

Metienu attiecība 12:9 kanādiešu labā. Pretinieki izmantojuši katru ceturto iespēju gūt vārtus.

01.05.2015 17:58

Latvijas žurnālisti preses centrā secina, ka rezultāts tomēr neatbilst spēles gaitai. Tāpat nesaprotams ir treneru lēmums pret Krosbija trijnieku laukumā sūtīt mūsu 4.uzbrucēju virknējumu.