10.05.2014. 23:04

Статья целиком:

B apakšgrupas spēlē «Minsk Arena» ASV valstsvienība ar 3:2 pieveica Šveices izlases hokejistus

Otrās trešdaļas pašā sākumā Deniss Holenštains izvirzīja vadībā Šveices komandu, bet perioda vidū ar precīziem metieniem apmainījās Pīters Mellers (ASV) un Damjēns Bruners (Šveice). Trešā perioda 2. minūtē vairākumā neizšķirtu atjaunoja Kreigs Smits, bet 14. minūtē Tailers Džonsons nodrošināja amerikāņiem uzvaru.

Tikmēr «Čižovka Arena» A apakšgrupā Kanādas hokejisti aizraujošā cīņā ar 4:1 uzvarēja Slovākijas izlasi

Pirmajā trešdaļā vārti netika gūti, bet otrā perioda 13. minūtē slovākus vadībā skaitliskajā vairākumā izvirzīja Karols Svoboda. Tomēr nepilnas trīs minūtes līdz trešdaļas beigām kanādieši panāca izlīdzinājumu, vārtu priekšā ripas lidojuma virzienu veiksmīgi izmainot Džoelam Vordam. Trešā perioda 8. minūtē Kanādas komandu vadībā izvirzīja Bufalo «Sabres» uzbrucējs Koudijs Hodžsons, bet mača pēdējās minūtēs Kanādas izlases kapteinis Kevins Bjeksa un Vords nostiprināja «kļavas lapu» pārsvaru.

Atgādinām, ka citās sestdienas spēlēs B apakšgrupā Latvija ar 3:2 pieveica Somiju, bet Vācija ar 2:1 «bullīšos» pārspēja Kazahstānu, savukārt A apakšgrupā Norvēģija ar 3:0 pieveica Itāliju, bet Zviedrija ar 3:0 uzvarēja Dāniju.