15.01.2014. 20:01
Kontinentālajā Hokeja līgā (KHL) šovakar laukumā atgriezās divi Latvijas izlases un Jaroslavļas "Lokomotiv" uzbrucēji Jānis Sprukts un Miķelis Rēdlihs. Latviešu atgriešanās komandai gan nelīdzēja, tai ar 1:4 piekāpjoties Pētera Skudras vadītajai Ņižņijnovgorodas "Torpedo" vienībai.

Jau līdz ar mača pirmajām minūtēm abas komandas aizvadīja visnotaļ līdzīgu spēli, perioda vidū gan mača rezultātu atklājot "Torpedo" uzbrucējam Maksimam Potapovam. Otrā perioda ievadā Deņisovam izdevās panākt jau 2:0 "Torpedo" labā, taču tad precīzs bija Daņiils Apaļkovs, panākot 1:2. Trešdaļas izskaņā "Torpedo" uzbrucējam Vojtekam Voļskim izdevās atjaunot divu vārtu pārsvaru.

Arī trešajā periodā laukumā turpinājās līdzīga un saistoša cīņa, taču lieliski ņižņijnovgorodiešu vārtos darbojās Ivans Kasutins. Mača izskaņā jaroslavlieši ilgāku laiku spēlēja ar sešiem laukuma spēlētājiem, līdz 14 sekundes pirms finālsvilpes izšķirošo 4:1 panāca Potapovs, kuram tas bija jau otrais vārtu guvums spēlē.

Gan Rēdlihs, gan Sprukts spēli aizvadīja "Lokomotiv" trešajā uzbrucēju virknējumā kopā ar Vadimu Hlopotovu. Miķelis Rēdlihs 15:55 laukumā pavadītajās minūtēs izdarīja divus metienus pa pretinieku vārtiem, kā arī izdarīja piecus spēka paņēmienus, savukārt Sprukts 15:30 minūtēs izdarīja vienu metienu, izpildīja vienu spēka paņēmienu, kā arī uzvarēja 8 no 12 iemetieniem.

Rietumu konferences līderu savstarpējā cīņā Oļega Znaroka trenētā Maskavas "Dinamo" šovakar ar 3:6 atzina Sanktpēterburgas SKA pārākumu. Jau pirmajā periodā SKA hokejistiem izdevās izvirzīties vadībā ar 2:0, precīziem esot Mortensonam un Červenkam. Otrās trešdaļas ievadā maskaviešu labā vārtus guva Deniss Mosaļovs, uz ko SKA atbildēja ar uzreiz trim vārtu guvumiem, pēc diviem periodiem rezultātam vēstot jau 5:1 SKA labā.

Trešā perioda ievadā līdz spēles beigām noraidīts tika Mārtiņš Karsums, taču vien mirkli vēlāk maskaviešu labā vārtus guva Leo Komarovs. Nepilnas trīs minūtes pirms pamatlaika beigām 3:5 izdevās panākt Aleksejam Cvetkovam, taču sešas sekundes pirms mača beigām tukšos vārtos ripu raidīja Kovalčuks.

Karsums maču aizvadīja trešajā uzbrucēju virknējumā, 8:09 laukumā pavadītajās minūtēs izdarot vienu metienu, izpildot vienu spēka paņēmienu, kā arī trešā perioda ievadā par sitienu ar ceļgalu tika noraidīts līdz mača beigām.

Izmantotie resursi:KHL.RU - официальный сайт : Континентальная...

get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Новости]. ID: [598]