01.06.2012. 12:03
Bijušajam Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba Rīgas «Dinamo» uzbrucējam Jāni Spruktam pēdējo sezonu laikā vairs nebija motivācijas pārstāvēt Latvijas komandas krāsas.

Статья целиком:

, TVNET.LV, Sporta jaunākās ziņas

«Vai nauda bija galvenais, kādēļ mainīju komandas? Jā un nē. Protams, gribas arī labi nopelnīt. Atzīšos, ka spēlējot »Dinamo« man bija pazudusi motivācija. Centos visu darīt uz maksimumu, bet emocijas bija pazudušas. Esmu pārliecināts, ka CSKA komandā atgūšos,» «Sportsdaily.ru» citēts Sprukts.

Kā zināms, neilgi pirms pasaules čempionāta (PČ) sākuma Sprukts parakstīja divu gadu līgumu ar Maskavas CSKA vienību.

«Pienācis laiks arī man pamainīt vidi,» skaidroja izlases uzbrucējs. «Man tas būs jauns izaicinājums. Vēlos pierādīt, ka esmu spējīgs arī labi nospēlēt citā komandā. Vai man ir bail? Nē, drīzāk interesanti.»

Reklāma Aizvadītā sezonā Sprukts bija viens no Latvijas vienības Rīgas «Dinamo» līderiem. KHL regulārajā čempionātā Sprukts 53 spēlēs izcēlās ar 11 vārtu guvumiem un 24 rezultatīvām piespēlēm.Savukārt Gagarina kausā centra uzbrucējs guva 5 vārtus un izdarīja 3 piespēles partneriem.

«Dinamo» komandā centra uzbrucējs spēlē kopš 2009.gada, trīs sezonās kopumā 186 spēlēs guvis 42 vārtus un veicis 73 rezultatīvas piespēles.

Sprukts kļuva par otro hokejistu, kas pēc aizvadītās sezonas pameta «Dinamo» klubu. Kā zināms, pagājušajā nedēļā ar Jaroslavļas «Lokomotiv» līgumu noslēdza Latvijas vienības rezultatīvākais hokejistus Miķelis Rēdlihs.Trāpītava.com Aiviekstes 22, Rīga, LV-1019
Соломин Александр Академическая гребля, Гребля на байдарке и каноэ, Гребной слалом
Регистрация