04.08.2015. 13:45
Latvijas futbola trešās līgas Vidzemes reģiona sacensībās vakar noticis nepatīkams starpgadījums. Spēlē starp "Riga United FC-2" un "FK Lielupe-2" otrā puslaika vidū laukumā tika izmesta plastmasas pudele ar sprāgstvielām.

Aptuveni 20 minūtes līdz spēles beigām, kad "Riga United FC-2" bija vadībā "FK Lielupe-2" komandu (3:2), netālu no "Lielupes" vārtiem laukumā tika izmesta sprāgstvielām pildīta plastmasas pudele. Paštaisītais spridzeklis eksplodēja, sagādājot savainojumus "Lielupes" vārtsargam Aleksandram Ivanovam, kurš tika nogādāts slimnīcā. Pārējie spēlētāji epizodē necieta – mačs tobrīd noritēja otrā laukuma pusē, ziņo "One Nil Up". Rīgas 49. vidusskolas laukumā notiekošais mačs nekavējoties tika pārtraukts.

"Lielupes" viceprezidents Kārlis Villerušs jr. atklāja, ka vārtsargam pēc incidenta bija problēmas ar dzirdi, bet pārbaužu rezultātā slimnīcā tika secināts, ka veselības sarežģījumu futbolistam nebūs. Sprādzienam tuvumā bija arī bumbu padevējs, kurš ticis cauri ar izbīli.

Latvijas Futbola federācijas (LFF) sabiedrisko attiecību speciālists Toms Ārmanis norādīja, ka jautājumus saistībā ar šo maču lems turnīra organizatori, kas ir LFF "Vidzemes Futbola Centrs" ar atsevišķu Disciplinārlietu komiteju. Nepieciešamības gadījumā var tikt prasīta arī lielās DK palīdzība, taču parasti reģionālās organizācijas pašas tiek galā. DK lēmums saistībā ar šo spēli gan lielā mērā būs atkarīgs no policijas veiktās izmeklēšanas, norādīja Ārmanis.

Valsts policijas sabiedrisko attiecību speciālists Dairis Anučins sarunā ar Sportacentrs.com apstiprināja, ka notikušais incidents ir piefiksēts, un šobrīd tiek organizēta pārbaude. Spēles dalībnieki jau ir snieguši liecības, bet policijas turpmākā rīcība būs atkarīga no pārbaudes rezultātiem.

Izmantotie resursi:OneNilUp.com - The Baltics number 1 English...