01.07.2014. 10:12
Latvijas spēkavīrs Dainis Zāģeris pagājušajā nedēļas nogalē Olainē notikušajā Čempionu līgas posmā pārspējis Raimondam Bergmanim piederošu Latvijas rekordu spēka trepes disciplīnā.

Статья целиком:

Šajā disciplīnā Zāģeris sasniedzis labāko rezultātu starp visiem sportistiem.

Uzvaru Latvijas posmā ar 56,5 punktiem izcīnīja poļu sportists Rafals Kobiass, bet labākais no vietējiem sportistiem bija tieši regulāri Čempionu līgā startējošais Zāģeris, kurš savāca 50,5 punktus, tiekot pie ceturtās vietas, kas kļuvis par viņa augstāko sasniegumu šosezon.

No pārējiem Latvijas spēkavīriem Didzis Zariņš ar 45,5 punktiem izcīnīja piekto vietu, Aivars Šmaukstelis ar 22 punktiem palika astotais, bet Oskars Martužans ar desmit punktiem samierinājās ar desmito vietu 11 sportistu konkurencē.

Šajā sezonā Zāģeris sev izvirzījis divus mērķus - kādā no posmiem kāpt uz goda pjedestāla augstākā pakāpiena un kopvērtējumā iekļūt labāko trijniekā, kas ļautu kvalificēties World’s Strongest Men sacensībām.

Iepriekšējā sezonā Zāģeris izcīnīja ceturto vietu Čempionu līgas kopvērtējumā.

Latvijas Svarbumbu celšanas asociācija Saules 110-45, Ventspils, LV-3601