23.05.2014. 21:12
Latvijas riteņbraucējs Gatis Smukulis piektdien izcīnīja augsto trešo vietu Norvēģijas daudzdienu velobrauciena (UCI kat.2.HC) trešajā posmā.

Статья целиком:

, TVNET.LV, Sporta jaunākās ziņas

• Smukulim 33. vieta «Tour de France» sestajā posmā 2013. g. 4. jūlijs
  • Kavendišs uzvar kritiena ietekmētā «Tour de France» piektajā posmā; Smukulim - 38.vieta 2013. g. 3. jūlijs

Par 181 kilometru garā posma uzvarētāju kļuva beļģis Seps Vanmarks no «Belkin» komandas, kuram «Katjušu» pārstāvošais Smukulis piekāpās par četrām sekundēm.

Tikmēr augstu vietu izcīnīja arī Aleksejs Saramotins, kurš pārstāv Šveices komandu «IAM Cycling», ierindojoties septītajā pozīcijā. Jau vēstīts, ka otrajā posmā viņš finišu sasniedza uzreiz aiz labāko trijnieka.

Par sasniegto Smukulis un Saramotins nopelnīja attiecīgi 12 un divus UCI ranga punktus.

Kopvērtējuma līdera godu saglabājis Kirasao pārstāvis Marks de Mārs («UnitedHealthcare»), bet Saramotins ir desmitais, atpaliekot par 24 sekundēm.

Savukārt Smukulis atpaliek deviņas minūtes un 34 sekundes, kas dod 76.vietu.

Sacensības piecu posmu garumā ilgs līdz svētdienai.