01.07.2012. 21:43
Slovākijas riteņbraucējs Peters Sagans ("Liquigas-Cannondale") svētdien izcīnīja uzvaru prestižā daudzdienu velobrauciena "Tour de France" pirmajā posmā.

Статья целиком:

, Delfi.lv, sporta ziņas

198 kilometrus garajā posmā saspringtā finiša spurtā Sagans apsteidza šveicieti Fabianu Kanselaru, kurš pārstāv "RadioShack" komandu. Savukārt trešais finišu sasniedza norvēģis Edvalds Hāgens no "Sky Procycling" komandas.

Kopvērtējumā gan līderpozīciju saglabāja Kanselara, kurš sestdien uzvarēja sacensību prologā.

Kopvērtējumā tagad joprojām septiņas sekundes no Kanselaras atpaliek brits Bredlijs Viginss no "Sky Procycling" komandas un Silvēns Šavanels no Francijas ("Omega Pharma-Quickstep").

Velobrauciens ilgs līdz 22.jūlijam.

Velobraucienā šogad nepiedalās neviens Latvijas riteņbraucējs. Neviens Latvijas riteņbraucējs "Tour de France" velobraucienā nav startējis kopš 2003.gada, kad 116.vietā kopvērtējumā ierindojās Romāns Vainšteins.