12.07.2015. 19:46
Uzvaru Latvijas «SMScredit.lv Virslīgas» futbola čempionāta spēlē svētdien izcīnīja Rīgas «Skonto», kas ar panākumu pār Jūrmalas «Spartaku» panāca kopvērtējumā otrajā vietā esošo «Ventspili».

Статья целиком:

, TVNET.LV, Sporta jaunākās ziņas

• «Liepāja» ceturtajā kompensācijas laika minūtē izglābjas no zaudējuma «Daugavpilij» vakar

UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas otro kārtu sasniegušo komandu duelī «Skonto» savā laukumā ar 2:1 (0:1) pārspēja «Spartaka» futbolistus.

Mačs iesākās ar nepatīkamu starpgadījumu, kad smagu kājas traumu guva «Skonto» aizsargs Vitālijs Smirnovs, kuram laukumu palīdzēja atstāt mediķi. Tikmēr pirmā puslaika kompensācijas laika devītajā minūtēs «Spartaks» ieguva tiesības izpildīt 11 metru soda sitienu, ko realizēja jūrmalnieku kapteinis Nauris Bulvītis, izvirzot viesus vadībā.

Vēlam Vitālijam Smirnovam ātru atveseļošanos un veiksmīgu atgriešanos laukuma! pic.twitter.com/pMBQZoJe9B— Futbola Virslīga (@FutbolaVirsliga) July 12, 2015

Tomēr jau otrā puslaika sākumā «Skonto» izlīdzināja rezultātu, kad precīzs bija Edgars Jermolajevs. Savukārt otrā puslaika vidū bumbu «Spartaka» soda laukumā saņēma rīdzinieku pussargs Ivans Lukanjuks, raidot to vārtu apakšēja labajā stūrī un panākot vadību jau mājiniekiem.

Atlikušajā cīņas gaitā vārti netika gūti un uzvaru ar 2:1 izcīnīja «Skonto».

Abām šīs dienas pretiniecēm cīņa bija kā iesildīšanās pirms UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas otrās kārtas, kurā «Skonto» tiksies ar Ungārijas komandu «Debrecen», bet «Spartaks» spēkosies ar serbu vienību Novi Sadas «Vojvodina».

Sestdien virslīgas līderi «Liepāja» vien mača kompensācijas laika ceturtajā minūtē izrāva neizšķirtu pret «Daugavpili», spēlei noslēdzoties 1:1.

Virslīgas kopvērtējuma līderpozīcijā ar 23 punktiem 12 spēlēs atrodas «Liepāja», kurai divus punktus zaudē 11 mačus aizvadījušās čempione «Ventspils» un «Skonto».

Līderu trijniekam ar attiecīgi 14 un 13 punktiem seko «Jelgava» un «Spartaks», kas šodien neizmantoja iespēju pakāpties uz ceturto pozīciju. Vēl «Daugavpils» ar septiņiem punktiem kopvērtējumā atrodama sestajā pozīcijā, bet tabulu ar četriem punktiem noslēdz «Metta»/LU.